Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 червня, 05:59:23

В Чернігові міліція затримала неповнолітніх грабіжників

04.03.2014   08:10

Працівники Чернігівського міського відділу УМВС України в Чернігівській області «по гарячих слідах» затримали двох неповнолітніх, які протягом дня пограбували трьох жінок.

Як зазначив начальник Чернігівського міськвідділу УМВС України в Чернігівській області підполковник міліції Вадим Парфентьєв, спочатку оперативники «по гарячих слідах» затримали 13-річного грабіжника, а наступного дня – його 14-річного подільника. Хлопці зізналися у трьох пограбуваннях, скоєних 28 лютого. Але це не остаточна цифра, в ході досудового розслідування підозрювані перевіряються на причетність до аналогічних злочинів на території міста.

Підлітки розповіли слідчому, що 28 лютого в районі вулиці Рокосовського вони побачили жінку, яка йшла додому. Дочекалися, доки нікого поблизу не буде наздогнали та вирвали з її рук сумку. Здобиччю зловмисників стали лише 10 гривень, тож вони продовжили пошуки нової жертви.
На вулиці Одинцова побачили жінку, провели її до під’їзду і там напали. Але потерпіла несподівано для зловмисників почала чинити опір і голосно кликати на допомогу. Це неабияк налякало грабіжників. Вони втекли, але від злочинних намірів не відмовилися.

Попрямували на вулицю Героїв Чорнобиля. Там з рук жінки вирвали гаманець і почали тікати. Нотомість потерпіла не розгубилася і негайно зателефонувала на «102». На тривожний виклик негайно прибула слідчо-оперативна група міліції Чернігівського міського відділу УМВС, почалися пошуки грабіжників.

Окресливши район пошуків, де ймовірно можуть переховуватися зловмисники, правоохоронці почали прочісувати квартал за кварталом. На одній з вулиць міліціонери побачили двох підлітків, схожих за прикметами на грабіжників. Коли до них звернулися працівники міліції, хлопці почали тікати. Одного з них вдалося затримали одразу, іншого – наступного дня.

Вадим Парфентьєв повідомив, що відносно підлітків слідчим відділом Чернігівського міськвідділу УМВС відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 186 Кримінального кодексу України (грабіж), санкція якої передбачає позбавлення волі на строк від чотирьох до шести років.
 

Останні новини Чернігівщини

 Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю

Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07

Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.

22 травня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини