Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 02 березня по 08 годину 03 березня 2014 року
МНС
Протягом доби зареєстровано 4 пожежі, з яких 3 в житловому секторі та 1 на транспорті.
1. Пожежа в житловому секторі Бахмацький район, с. Красилівка 02.03.2014 року о 06 год. 30 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем пошкоджено перекриття на площі 0,5 кв.м. Причина - неправильне влаштування та несправність нагрівальних печей та димарів. Збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 30 000 грн.
2. Пожежа в житловому секторі Срібнянський район, с. Олексинці О 10 год. 10 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем знищено покрівлю, пошкоджено перекриття. Причина - коротке замикання електромережі. Збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 25 000 грн.
3. Пожежа на транспорті м. Чернігів, вул. Шевченка Об 11 год. 10 хв. сталася пожежа автобусу "Еталон", який належить ПАТ "Корюківський автотранс". Вогнем пошкоджено моторний відсік. Ймовірна причина - коротке замикання електромережі. Збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 100 000 грн.
4. Пожежа в житловому секторі Корюківський район, с. Охрамієвичі О 01 год. 30 хв. сталася пожежа сіна. Вогнем знищено 1 т грубих кормів. Причина встановлюється. Збиток - 300 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 50 000 грн.
Останні новини Чернігівщини
Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21
Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.
«Іноді люди просто не знають, з чого почати»: як працює фахівчиня із супроводу ветеранів та ветеранок Світлана Улянченко на Чернігівщині 15:40
Повернення з фронту — це початок нового етапу, у якому поруч із відновленням життя з’являється багато практичних питань: оформлення документів, отримання статусу, доступ до лікування, соціальних гарантій і виплат.
Як на Чернігівщині впроваджують реформу шкільного харчування 15:17
На Чернігівщині триває активна фаза впровадження обласної програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською
На Прилуччині поліцейські вилучили у зловмисника масштабні схрони з арсеналом зброї, боєприпасів та вибухівки 14:37
Оперативники та слідчі Прилуцького районного відділу поліції спільно з колегами управління карного розшуку та співробітниками відділу оперативно-пошукової роботи Північно-Центрального міжрегіонального управління Міністерства Юстиції викрили місцевого мешканця, причетного до незаконного обігу боєприпасів, та вилучили із трьох облаштованих ним схронів значний арсенал зброї: ящики з набоями до автоматичної зброї, гранатомети та тротилові шашки.
Від бізнесу до екології: про ключові напрямки соціально-економічного розвитку Чернігівщини – з профільним міністром 14:06
Економічні потреби регіону, працевлаштування ветеранів, агропромисловість, природоохоронні заходи – ключові теми робочої зустрічі команди ОВА з Олексієм Соболевим, міністром економіки, довкілля та сільського господарства України.