Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 15:29:34

На Чернігівщині обмежать рух автотранспорту майже всіма автомобільними дорогами області

26.02.2014   12:46Агенцiя

Рух автотранспорту загальною масою понад 12 тонн з осьовим навантаженням 6-8 тонн буде обмежено на дорогах державного значення, а транспортних засобів загальною масою понад 6 тонн з осьовим навантаженням 4 тони – на дорогах місцевого значення.

За інформацією Служби автомобільних доріг у Чернігівській області, через перезволоження земляного полотна, що може призвести до руйнування та деформацій покриття автомобільних доріг області, з 3 березня по 20 квітня 2014 року рух вагового та великовагового транспорту буде обмежено майже всіма дорогами області.

Так автомобільними дорогами державного значення, а саме національними та регіональними буде заборонено пересування транспортних засобів загальною масою понад 12 тонн з осьовим навантаженням 8 тонн, а територіальними – загальною масою понад 12 тонн з осьовим навантаженням 6 тонн. На автомобільних дорогах місцевого значення – обласних та районних, вводиться обмеження руху ваговиків, що важать понад 6 тонн з осьовим навантаженням 4 тонни.

За повідомленням Служби, протягом терміну дії обмежень рух зазначених транспортних засобів здійснюватиметься автомобільними дорогами: М-01 Київ-Чернігів–Нові Яриловичі, М-02 Кіпті–Глухів–Бачівськ, Н-07 Київ–Суми–Юнаківка (на ділянці від м.Києва до м.Прилуки) та Р-61 Батурин-Конотоп-Суми. А також під’їздами до міст Прилуки (від автодороги Н-07, від смт. Ладан та з боку м. Пирятин), Ніжин (від автодороги М-02), Борзна (від автодороги М-02), Бахмач (від автодороги М-02).

Терміни дії обмежень будуть визначені на підставі комісійних обстежень залежно від зміни погодно-кліматичних умов та ступеню перезволоження земляного полотна автомобільних доріг області, а додержання перевізниками вагових параметрів транспортних засобів буде контролюватись пересувними комплексами габаритно-вагового контролю.

Укравтодор закликає водіїв та перевізників, маршрути яких пролягають через Чернігівську область, завчасно подбати про транспортування необхідних вантажів та організацію роботи автотранспорту відповідно до встановлених параметрів.

http://www.kmu.gov.ua/control/publish/article?art_id=247056905

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.