Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 26 липня, 17:31:11

Основні причини смерті від побутового травматизму

21.02.2014   08:15

У 2013 році від травм, отриманих у побуті, загинули 1189 осіб.

Упродовж року відбулося значне (на 24%) зменшення кількості смертей внаслідок алкогольних отруєнь (180 осіб) – однієї із основних причин смерті від побутового травматизму.

На 21,4% менше людей загинуло від наслідків нападу з метою вбивства чи нанесення ушкодження та на 19,2% – від випадкових отруєнь іншими отруйними речовинами (крім алкоголю)

У той же час збільшилася на 12% кількість самогубців. У 2013 році добровільно пішли з життя 330 осіб.

Збільшилася кількість загиблих від інших нещасних випадків із загрозою диханню – на 20,7%, від випадкових утоплень – на 19,8%, від випадків ушкодження з невизначеним наміром – на 4,4%, від падінь – на 3,9%, унаслідок ДТП – на 2%.

Упродовж 2013 року загинуло 27 дітей віком 0–14 років. Основними причинами їх смерті були випадкові утоплення – шестеро дітей, пожежі –п’ятеро та випадкові удушення – четверо.

Непокоїть, що більшість нещасних випадків з дітьми були наслідками недбалості їх батьків. Так, одне немовля п’яна матір нагодувала молоком з великим вмістом алкоголю, іншому – варили їжу на воді з криниці з нітратами.

Останні новини Чернігівщини

Прокуратура змусила Коропське СЛП «Агролісгосп» відшкодувати державі 75 тис. грн збитків, завданих незаконною порубкою лісу

Прокуратура змусила Коропське СЛП «Агролісгосп» відшкодувати державі 75 тис. грн збитків, завданих незаконною порубкою лісу 17:29

На території Новгород-Сіверської окружної прокуратури КСЛП «Агролісгосп», у порушення вимог Лісового кодексу України не забезпечено охорону і збереження лісового фонду на підвідомчій території (Коропська ОТГ). Внаслідок чого було допущено самовільну рубку лісу невстановленими особами, сума завданих збитків склала 75 тис грн.

Позицію Головного управління ДПС у Чернігівській області підтримано у суді: до бюджету надійде 5,8 млн гривень

Позицію Головного управління ДПС у Чернігівській області підтримано у суді: до бюджету надійде 5,8 млн гривень 17:20

В управлінні супроводження судових справ Головного управління ДПС у Чернігівській області повідомили, що постановою Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду від 08.07.2021 року касаційну скаргу Головного управління ДПС у Чернігівській області частково задоволено.

Молодь Чернігівщини знає як вплинути на якість життя в громаді

Молодь Чернігівщини знає як вплинути на якість життя в громаді 17:13

Активна молодь з Бахмацької, Городнянської та Ріпкинської громад підвищила свою обізнаність як краще брати участь в житті громади на інформаційних зустрічах, які провів Центр «Доброчин» 22 та 23 липня 2021 року.

На Чернігівщині прикордонники затримали громадянина країни-агресора, який вже втретє намагався в’їхати в Україну

На Чернігівщині прикордонники затримали громадянина країни-агресора, який вже втретє намагався в’їхати в Україну 17:07

Попередньо отримавши дві відмови у пропуску в нашу країну, цього разу іноземець спробував підкупити співробітника Держприкордонслужби.

Десна - Чорноморець 3:0

Десна - Чорноморець 3:0 11:34

"Десна" захоплює лідерство в УПЛ

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини