Рятувальники перевіряють стан гідротехнічних споруд
Фахівці Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області спільно з представниками Деснянського басейного управління водних ресурсів та органів влади протягом лютого здійснюють перевірки стану гідротехнічних споруд, водосховищ, ставків, меліоративних систем та об`єктів, які знаходяться в зоні впливу шкідливої дії льодоходу, весняної повені та паводків.
Перевірки здійснювалася з метою недопущення виникнення надзвичайних ситуацій в області під час весняного пропуску паводків, льодоходу та повені на водоймах і гідротехнічних спорудах.
Для запобігання виникненню надзвичайних ситуацій в області щоденно здійснюється моніторинг систем відведення поверхневих стічних вод, зливових каналізаційних, дренажних систем у населених пунктах та поверхневих водоскидів і донних водовипусків гідротехнічних споруд до пропуску повені та сходження криги.
Станом на 19.02.2014 року на великих річках області (р. Дніпро, р. Десна) спостерігається неповний льодостав, підтоплення населених пунктів та територій не зафіксовано, негативні наслідки від талих вод відсутні.
Питання розвитку проходження весняної повені та безпечність пропуску льодоходу і паводків на території Чернігівської області тримається на постійному контролі у керівництва Управління ДСНС у Чернігівській області.
Останні новини Чернігівщини
За січень-грудень 2025 року на Чернігівщині сплачено 43 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 09:09
Платниками Чернігівщини протягом 2025 року до бюджетів усіх рівнів сплачено 27,2 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 24,4 відс. (на 5,3 млрд грн) перевищує факт надходжень 2024 року.
14 січня: цей день в Україні і світі 09:04
День 1421 Російська агресія - Day 1421 Russian aggression
За матеріалами СБУ заочний вирок отримав рашист, який під час окупації Чернігівщини катував місцевих мешканців 17:20
За доказовою базою Служби безпеки заочний вирок у вигляді 12 років позбавлення волі отримав ще один російський військовий, який причетний до воєнних злочинів під час тимчасової окупації частини Чернігівської області.
У Прилуках та на Ніжинщині поліцейські викрили місцевих мешканців у незаконному зберіганні боєприпасів 16:24
Співробітники відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції під час санкціонованого обшуку в господарстві 53-річного прилучанина виявили та вилучили гранату із запалом.
Увага! Поліція Чернігівщини розшукує зниклу безвісти 16-річну дівчину 16:22
Чернігівським районним управлінням поліції розшукується безвісти зникла Маценко Софія Василівна, 2009 року народження, мешканка Чернігова.