Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 7 листопада, 07:50:52

Кілометровий затор утворився на трасі Чернігів-Київ під Кіптями

19.02.2014   14:33

Кілометровий затор утворився на трасі Чернігів-Київ під селом Кіпті Козелецького району Чернігівщини.

Про це кореспондентові Укрінформу повідомила заступник начальника відділу кадрового забезпечення та профілактичної роботи управління ДАІ в Чернігівській області Олена Царюк.

"У Кіптях підрозділи ДАІ стримують потік транспорту у бік Києва. У результаті там утворилася пробка протяжністю близько кілометра", - сказала вона.

За словами Царюк, транспорт на Київ не пропускають у зв'язку з обмеженням в'їзду в столицю. Проїхати дозволяють лише тим, у кого є невідкладна причина і докази цього: направлення на медичну консультацію чи лікування, квитки на літак чи потяг тощо.

Пости ДАІ стоять також біля автомобільних мостів через Десну на виїздах із Чернігова. Вранці вони не пропускали автівки, посилаючись на огляд мостів вибухотехніками - нібито через інформацію про замінування.

Зараз виїхати з Чернігова можна, проте інспектори ДАІ зупиняють водіїв і попереджають, що далі їм доведеться стояти в заторі. Вони пропонують громадянам утриматися від поїздок у столицю без нагальної потреби.


http://www.ukrinform.ua/ukr/news/kilometroviy_zator_utvorivsya_na_trasi_chernigiv_kiiiv_pid_kiptyami_1909838

Останні новини Чернігівщини

На Коропщині поліцейські виявили двох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного спʼяніння 17:21

Під час патрулювання на території Коропської громади правоохоронці виявили двох водіїв, які кермували в стані алкогольного сп’яніння.

У Чернігові відкрили виставку на честь загиблих працівників культури області 16:39

Від сьогодні в Обласному історичному музеї ім. Василя Тарновського експонується виставка, присвячена пам’яті працівників культури, які загинули в російсько-українській війні.

Зливав нечистоти в яр: на Чернігівщині викрили факт забруднення земель 16:17

Поліція Новгород-Сіверщини розслідує факт забруднення землі відходами

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини