Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 30 грудня, 15:20:02

Розпочалася операція “Первоцвіт-2014”

18.02.2014   11:05Агенцiя

З метою охорони рідкісних і зникаючих рослин та на виконання наказу начальника Держекоінспекції у Чернігівській області Л.Г.Бурковського на території регіону традиційно розпочалась природоохоронна акція “Первоцвіт-2014”.

Так, з лютого по червень 2014 року суттєво посилено державний контроль у галузі збереження рідкісних та червонокнижних об'єктів рослинного світу.

До перевірок та рейдів держінспектори з охорони навколишнього природного середовища залучають громадських інспекторів з охорони довкілля, представників УМВС, лісової охорони, центральних органів виконавчої влади, засоби масової інформації та громадськість.
Найбільш ретельна робота зосереджується у місцях збору, транспортування та збуту рослин, в тому числі на шляхах перевезення через державний кордон.

Нагадуємо, що порушення порядку придбання чи збуту об'єктів рослинного світу тягне за собою накладення штрафу в сумі від 51 до 255 грн. та конфіскацію рослин (ст. 88-1 КУпАП); ті ж дії, вчинені щодо червонокнижних рослин в межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду – від 153 до 408 грн. з конфіскацією рослин чи без неї.

Якщо ви стали свідком незаконного продажу, збору чи транспортування ранніх весняних квітів, будь ласка, повідомте про це Держекоінспекцію у Чернігівській області за номером (04622) 4-22-10.


Тетяна Войтенко, прес-служба Держекоінспекції у Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

В Чернігові поліцейські затримали чоловіка, який завдав тяжких тілесних ушкоджень своєму сусіду 12:06

Оперативники Чернігівського райуправління поліції затримали чоловіка, причетного до завдання тяжких тілесних ушкоджень 49-річному містянину. Зловмиснику загрожує до 8 років позбавлення волі.

Яку допомогу можуть отримати чернігівці, чиє житло постраждало внаслідок атак рф 12:04

Армія російської федерації продовжує атакувати Чернігів, зокрема завдає ударів безпілотниками по житловій інфраструктурі міста. Внаслідок обстрілів зазнають пошкоджень і руйнувань будинки та квартири містян.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:55

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 3 пожежі, 1 випадок загибелі на водному об’єкті. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.

Чернігівщина — лідер чемпіонату України з біатлону! 11:54

З 17 по 22 грудня 2025 року в Яворові відбувся Чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат. Спортсмени Чернігівської області вибороли низку золотих, срібних і бронзових нагород та посіли І загальнокомандне місце.

29 грудня: цей день в Україні і світі

29 грудня: цей день в Україні і світі 08:52

День 1405 Російська агресія - Day 1405 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини