У Чернігові з крана ллється вода з хробаками
З водопровідних кранів у центрі Чернігова потекла вода з хробаками.

Мешканці одного з будинків набравши води за півгодини до відключення, жахнулися, коли побачили у каструлі пару маленьких бурих черв'ячків.
Варити на такій воді суп чернігівці не наважилися, але баночку із живністю завбачливо зберегли та чекають пояснень, звідки вона взялася у водогоні.
Подібних маленьких хробаків бурого кольору часто можна побачити в калюжах навесні, пояснила зоолог Валентина Шевченко. Її вердикт - дощові хробаки.
Вони навряд чи можуть чимось нашкодити людині, але у водопроводі їм не місце, запевнили науковці та водночас припустили, що до труб вони могли потрапити випадково - через тріщини.
У Чернігівводоканалі інцидент наразі не коментують, проте знахідці здивувалися. Мовляв, підприємство черпає воду з Артезіанських свердловин, а на такій глибині хробаки не живуть.
Фахівці кивають на застарілі мережі у будинках, які настільки зношені, що їх страшно промивати, бо можуть не витримати тиску.
"У Чернігівському регіоні вода найкраща, по мінеральному і сольовому складу вона найкраще збалансована. Але через те, що труби дуже старі, коли по ним йде від свердловини до споживача вода, то вона може бути іржава, з піском, мул присутній у воді, черв'яки", - розповів експерт з очищення води Сергій Гавриленко.
Та хробаки — це не найгірше, що можна знайти у воді, запевнили комунальники. Вони також запропонували шукати в цьому позитив, мовляв в хлорованій воді вони б не жили. А хімічні домішки хоч і не помітні, але шкодять людині набагато більше.
http://www.newsmarket.com.ua/2011/12/u-chernigovi-z-krana-llyetsya-voda-z-hrobakami/
ТСН
Останні новини Чернігівщини
Військовим – харчові продукти, лікарням – медзасоби: в області передали чергову допомогу з Німеччини 10:58
Два провідні медзаклади області та військовослужбовці, які виконують завдання на півночі України, отримали сьогодні гуманітарну допомогу від німецької доброчинної організації «Україна. Допомога. Брайтшайд імені Святого Лаврентія».
Наркобізнес з мільйонними прибутками: на Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу п’ятьох учасників міжрегіональної організованої злочинної групи 10:33
Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу СБУ в Чернігівській області та під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо п’ятьох учасників міжрегіональної організованої злочинної групи, які протягом тривалого часу займалися розповсюдженням наркотичних засобів та психотропних речовин у Чернігівській, Хмельницькій та Чернівецькій областях.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на територіїобласті за добу 10:11
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 3 пожежі та 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення.
20 чернігівських випускників та випускниць отримали 200 балів на НМТ 09:39
Цьогоріч 20 учнів чернігівських закладів загальної середньої освіти досягли найвищих результатів на національному мультипредметному тесті (НМТ).
Чернігівські спортсмени стали переможцями чемпіонат Європи з гирьового спорту 09:07
В сербському місті Белград фінішував відкритий чемпіонат Європи з гирьового спорту за версією IGSF.