Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 13 червня, 13:11:14

Cьогодні свято тих, хто кохає, тих, хто зумів зберегти свої почуття попри всі труднощі, і тих, у кого доленосна зустріч іще попереду

14.02.2014   10:23Агенцiя

День святого Валентина став для українців доброю культурною традицією і нагодою зайвий раз «впасти» в романтику.

Втім, сьогодні іще одне свято, яке трохи загубилося за справами сердечними – День комп’ютерника. І останнім часом ці два свята чудово співіснують, а знайомства з допомогою комп’ютера уже давно не дивина.

Надія М’якшило і Хасан Кар’ягді поки не розуміють мову одне одного й у спілкуванні обходяться англійською. Але для почуттів є інша інтернаціональна мова, яка не потребує слів, – мова кохання. Нею вони заговорили півроку тому… Вона – викладач із Чернігова, він – готельний працівник з Туреччини. Випадково познайомилися в Інтернеті, і ось 15 лютого – весілля. Хотіли побратися у День закоханих, але не втислися у неймовірну чергу в РАГСі. «Байдуже — каже Надя, — у нас кожен день — день закоханих»

Кохання Надії і Хасана – з першого погляду, але з передісторією. Бо до «живої» зустрічі вони щоденно по декілька годин «висіли» у Скайпі. А перед тим першим поглядом, який трапився у турецькому аеропорту, їм було і хвилююче, і страшно.

Незважаючи на різницю культур, окрім кохання, між ними ще багато спільного. Наприклад, здоровий спосіб життя. Погляди на звичайні людські цінності…

Жити молодята поки-що будуть на дві країни. У нашій Хасанові сподобалися українська теща – її він кличе мамою, український борщ і не сподобалась українська зима. Але головне у цій історії – йому сподобалася українська Надія.


http://chodtrk.com.ua/?p=13268

Останні новини Чернігівщини

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості 12:08

Це свято, що існує вже більше 25 років, було засноване Указом Президії Верховної Ради СРСР від 01.10.80 г. «Про святкові і пам’ятні дні».

Оркестр “Філармонія”, Андрій Савчук, Владислав Назаренко: ХХ “Сіверські музичні вечори” продовжуються

Оркестр “Філармонія”, Андрій Савчук, Владислав Назаренко: ХХ “Сіверські музичні вечори” продовжуються 19:51

11 червня 2021 року ХХ Міжнародний фестиваль класичної музики “Сіверські музичні вечори”, присвячений 250-річчю Людвіга ван Бетховена, повернувся на сцену Чернігівського обласного філармонійного центру — втретє. Двічі його переривали наступи пандемії.

Піротехніки ДСНС Чернігівщини знищили 65 вибухонебезпечних предметів

Піротехніки ДСНС Чернігівщини знищили 65 вибухонебезпечних предметів 19:44

Аби запобігти виникненню надзвичайних ситуацій, пов’язаних з вибухами боєприпасів часів минулих війн, загибелі й травмування людей від них