Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 14 червня, 05:49:50

Призначено нового начальника управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області

14.02.2014   08:20Агенцiя

13 лютого в управлінні Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області урочисто було представлено начальника управління – полковника внутрішньої служби Валерія Пісклова.

У заході взяли участь перший заступник голови обласної державної адміністрації Микола Стрілець, заступник голови обласної ради Валентин Мельничук, Чернігівський міський голова Олександр Соколов, керівники правоохоронних органів.

Особовому складу управління та керівникам установ пенітенціарної служби в Чернігівській області нового начальника представив директор департаменту по роботі з персоналом ДПтС України генерал-майор внутрішньої служби Сергій Зінченко.

Він, зокрема, підкреслив, що новий керівник має необхідний практичний досвід, який дозволить йому вирішувати успішно завдання, які стоять перед управлінням. Відзначаючи позитивні здобутки регіонального органу, директор департаменту по роботі з персоналом подякував за якісну роботу і професійність попередньому керівнику обласного управління Олександру Доробалюку.

За дорученням голови обласної державної адміністрації Володимира Хоменка із призначенням на посаду пенітенціарія привітав перший заступник голови облдержадміністрації Микола Стрілець. Він подякував пенітенціаріям за щоденну наполегливу працю та висловив сподівання, що й надалі всі завдання щодо реалізації державної політики в сфері виконання кримінальних покарань, які стоять перед обласним управлінням та колективом, будуть виконуватися на високопрофесійному рівні.

У свою чергу Валерій Пісклов запевнив: «Я усвідомлюю високий рівень відповідальності за ділянку роботи, яка доручена мені керівництвом держави та Служби, і вдячний за довіру. Вважаю своїм першочерговим завданням на цій посаді забезпечити законність та порядок в органах та установах виконання покарань області, організацію якісного виконання завдань, визначених Указами Президента України, постановами Кабінету Міністрів України, рішеннями керівництва Державної пенітенціарної служби України».

Новопризначений керівник пенітенціарної служби Чернігівщини висловив сподівання на дієву підтримку з боку місцевих органів державної влади та на взаєморозуміння і належний рівень взаємодії з керівництвом правоохоронних органів області.


За інформацією прес-служби управління ДПтС України в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

10 найцікавіших традиційних українських напоїв 17:23

Українських національних напоїв за старими народними рецептами налічується безліч. Роблячи огляд кожного з них, можна скласти цілу енциклопедію.

Гороскоп на наступний тиждень з 14 по 20 червня

Гороскоп на наступний тиждень з 14 по 20 червня 17:20

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 14 по 20 червня 2021 року.

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості 12:08

Це свято, що існує вже більше 25 років, було засноване Указом Президії Верховної Ради СРСР від 01.10.80 г. «Про святкові і пам’ятні дні».