Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 13 червня, 23:14:54

Хто допоможе неповнолітньому

14.02.2014   08:15Агенцiя

11 лютого на базі Чернігівського благодійного жіночого правозахисного центру спеціалісти міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з міським відділом кримінально-виконавчої інспекції та правозахисниками провели профілактичне заняття для семи неповнолітніх, які скоїли різні правопорушення (крадіжка чужої власності, викрадення автотранспорту).

Наразі, за вироком суду кожен із 16-річних хлопців засуджений до декількох років позбавлення волі з випробувальним строком.

В процесі діалогу увага була звернена на попередження негативних проявів поведінки, виявлення та усунення причин, які сприяють правопорушенням, забезпечення прав і інтересів неповнолітніх, виявлення та припинення випадків втягнення в асоціальну діяльність.

Засудженим було роз’яснено права неповнолітніх, роздана просвітницько-профілактична продукція та реквізити центру, наголошено про відповідальність за вчинення ними правопорушень.


За повідомленням ЧМЦСССДС

Останні новини Чернігівщини

10 найцікавіших традиційних українських напоїв 17:23

Українських національних напоїв за старими народними рецептами налічується безліч. Роблячи огляд кожного з них, можна скласти цілу енциклопедію.

Гороскоп на наступний тиждень з 14 по 20 червня

Гороскоп на наступний тиждень з 14 по 20 червня 17:20

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 14 по 20 червня 2021 року.

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості 12:08

Це свято, що існує вже більше 25 років, було засноване Указом Президії Верховної Ради СРСР від 01.10.80 г. «Про святкові і пам’ятні дні».