Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 липня, 02:06:54

Одного з чернігівських перевізників оштрафовано на 1,3 мільйони гривень

12.02.2014   12:20

Питання дотримання перевізниками вимог чинного законодавства України та легалізації на ринку автоперевезень на постійному контролі Головного управління Міндоходів у Чернігівській області.

Проте вирішити це питання можливо лише за умови тісної співпраці всіх сторін, які беруть участь у процесі організації пасажирських перевезень. Широкомасштабна роз’яснювальна робота, на жаль, не завжди пробуджує свідомість. Доводиться вдаватися і до контрольно-перевірочної роботи.
До речі, обласна мережа автобусних маршрутів загального користування налічує близько 500 маршрутів, які обслуговують 150 перевізників, задіяно більше 1200 транспортних засобів.

Протягом 2013 року фахівцями ГУ Міндоходів області документально перевірено 4 підприємства транспортної галузі. За результатами перевірок встановлено несплату податків на суму понад 1,5 млн.грн. Проведено 6 фактичних перевірок суб’єктів господарювання з питань оформлення роботодавцем трудових відносин з найманими працівниками.
Також перевірено 11 суб’єктів господарювання щодо порядку розрахунків та видачі квитків. У кожному випадку встановлено порушення чинного законодавства. Порушники оштрафовані на загальну суму 27,2 тис.грн.

Варто зазначити, що актуальною ця тема залишається і на сьогодні. З початку цього року проведено 5 фактичних перевірок, під час яких з’ясувалося, що автоперевізники при розрахунках не ведуть книги обліку розрахункових операцій або не належним чином її реєструють.

Так, при перевірці одного з перевізників встановлено, що втрати бюджету склали майже 878 тис. грн.. Порушника оштрафовано, разом із штрафними санкціями йому доведеться сплатити понад 1,3 млн. грн.. Відносно службових осіб підприємства слідчими ГУ Міндоходів у Чернігівській області здійснюється досудове розслідування.

Як свідчить практика, лише спільна робота як органів влади, так і перевізників, забезпечує надання якісних та безпечних послуг населенню.
 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині відбулися змагання «Влучний лісівник»

На Чернігівщині відбулися змагання «Влучний лісівник» 17:59

Перші обласні змагання з компакт-спортингу серед лісівників, мисливців та спортсменів під назвою «Влучний лісівник» відбулися на базі тиру «Десна» неподалік Чернігова.

Де можна вакцинуватися у Чернігові. Адреси та час роботи центрів вакцинації 17:50

У чернігівських тимчасових пунктах масової вакцинації населення проти Covid-19 будуть використовуватися вакцини Pfizer та Moderna.

Кордон за минулий тиждень

Кордон за минулий тиждень 17:42

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.

За минулу добу в Чернігівській області не виявлено жодного нового випадку COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області не виявлено жодного нового випадку COVID-19 17:34

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 26 липня в області не зафіксовано нових випадків захворювання COVID-19.

Прокуратура змусила Коропське СЛП «Агролісгосп» відшкодувати державі 75 тис. грн збитків, завданих незаконною порубкою лісу

Прокуратура змусила Коропське СЛП «Агролісгосп» відшкодувати державі 75 тис. грн збитків, завданих незаконною порубкою лісу 17:29

На території Новгород-Сіверської окружної прокуратури КСЛП «Агролісгосп», у порушення вимог Лісового кодексу України не забезпечено охорону і збереження лісового фонду на підвідомчій території (Коропська ОТГ). Внаслідок чого було допущено самовільну рубку лісу невстановленими особами, сума завданих збитків склала 75 тис грн.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини