Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 липня, 02:29:50

Ми завжди відкриті для спілкування з кожним платником

12.02.2014   08:04

Днями з представниками бізнесу міста зустрівся начальник ДПІ у м. Чернігові ГУ Міндоходів у Чернігівській області Володимир Олійник.

Головними пріоритетами діяльності інспекції завжди були і залишаються своєчасне наповнення бюджетів, якісне обслуговування платників із застосуванням новітніх технологій та постійне удосконалення адміністрування податків.

У минулому році до місцевого бюджету зібрано 586 млн. грн., в тому числі за основними платежами: податку на доходи фізичних осіб - 409,8 млн. грн., єдиного податку - 60,5 млн. грн.

На спрощеній системі у місті працювало 1,5 тис. юридичних осіб, які сплатили до бюджету 16,7 млн. грн., а надходження від 10,2 тис. фізичних осіб-підприємців склали майже 44 млн. грн. На рахунки 77 платників міста було відшкодовано понад 150 млн. грн. ПДВ. У 2013 році критеріям автоматичного відшкодування відповідали 6 підприємств міста - на суму 48,4 млн. грн.

З жовтня 2013 року відповідальним моментом у роботі інспекції стало адміністрування єдиного соціального внеску. За цей період прийнято понад 15 тисяч звітів, сума надходжень склала 336,4 млн. грн.

«У Центрі обслуговування платників надається весь комплекс адміністративних та консультаційних послуг. За минулий рік нашим клієнтам було надано більше 72 тисяч адміністративних послуг», - підкреслив начальник податкової інспекції міста.
На глибоке переконання посадовця, збільшення надходжень до бюджету буде відбуватись винятково за рахунок детінізації економіки. Саме тому усім, хто сумлінно сплачує податки і виконує свої податкові зобов'язання, хвилюватися не варто.

Під час заходу присутні мали можливість поставити запитання та отримати вичерпні відповіді. Так, керівники підприємств цікавилися механізмом справляння та особливостями заповнення декларацій з податку на прибуток, критеріями автоматичного відшкодування ПДВ, нюансами сплати єдиного соціального внеску, роботою нових електронних сервісів.

Підбиваючи підсумки зустрічі, Володимир Олійник наголосив, що такі заходи допомагають вирішувати нагальні питання бізнесу шляхом конструктивного діалогу.

«Нам надзвичайно важливо постійно підтримувати якісний двосторонній зв’язок, який було сформовано за попередні роки, і я щиро сподіваюся на його успішне та змістовне продовження вже цього року. Адже ми завжди відкриті для спілкування з кожним платником!», - зазначив Володимир Олійник.
 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині відбулися змагання «Влучний лісівник»

На Чернігівщині відбулися змагання «Влучний лісівник» 17:59

Перші обласні змагання з компакт-спортингу серед лісівників, мисливців та спортсменів під назвою «Влучний лісівник» відбулися на базі тиру «Десна» неподалік Чернігова.

Де можна вакцинуватися у Чернігові. Адреси та час роботи центрів вакцинації 17:50

У чернігівських тимчасових пунктах масової вакцинації населення проти Covid-19 будуть використовуватися вакцини Pfizer та Moderna.

Кордон за минулий тиждень

Кордон за минулий тиждень 17:42

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.

За минулу добу в Чернігівській області не виявлено жодного нового випадку COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області не виявлено жодного нового випадку COVID-19 17:34

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 26 липня в області не зафіксовано нових випадків захворювання COVID-19.

Прокуратура змусила Коропське СЛП «Агролісгосп» відшкодувати державі 75 тис. грн збитків, завданих незаконною порубкою лісу

Прокуратура змусила Коропське СЛП «Агролісгосп» відшкодувати державі 75 тис. грн збитків, завданих незаконною порубкою лісу 17:29

На території Новгород-Сіверської окружної прокуратури КСЛП «Агролісгосп», у порушення вимог Лісового кодексу України не забезпечено охорону і збереження лісового фонду на підвідомчій території (Коропська ОТГ). Внаслідок чого було допущено самовільну рубку лісу невстановленими особами, сума завданих збитків склала 75 тис грн.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини