Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 25 лютого, 23:59:30

За добу рятувальники ліквідували 2 пожежі, що сталися від пічного опалення

12.02.2014   07:53

Незважаючи на потепління, в області продовжують виникати пожежі внаслідок порушення правил безпеки при влаштуванні та експлуатації пічного опалення.

Так, 10 лютого о 19:15 у Коропському районі до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про пожежу в одному з житлових будинків у с. Карильське. Через 10 хв. на місце події прибув пожежно-рятувальний підрозділ. У цей час полум’я вирувало на даху будівлі. Гасіння пожежі тривало 45 хвилин в ході чого рятувальники завадили вогню знищити оселю. Причиною загоряння стало надмірне перегрівання опалювальної печі. Власник оселі, який у момент виникнення пожежі вдома, не постраждав. Полум'ям пошкоджено 0,5 кв. м. перекриття будинку.

Цього ж вечора о 20:50 загорівся дачний будинок у садовому товаристві "Жовтневий", що у с. Деснянка Чернігівського району. За вказаною адресою прибув з Чернігова пожежно-рятувальний підрозділ, який майже за годину ліквідував пожежу. Вогонь встиг знищити дах будівлі та майно господарів. За попередніми даними, причиною пожежі послужила відсутність безпечної протипожежної розділки між димарем печі та дерев'яними конструкціями перекриття будинку.

Останні новини Чернігівщини

Анатолій Миколайович Степаненко із Срібнянської громади — Герой України. Посмертно. 16:44

Найвище звання та орден «Золота Зірка» присвоїв своїм Указом Президент Володимир Зеленський. Документ підписаний 24 лютого 2026 року, в четверту річницю повномасштабної війни.

П’ятнадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо власної малолітньої доньки 16:13

Ніжинський міський суд Чернігівської області виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо його доньки. Чоловік проведе за гратами 15 років.

На Чернігівщині росіяни продовжують атаки мирного населення: поліцейські задокументували воєнний злочин 15:22

Вчора ввечері росіяни поцілили дроном по території домогосподарства в одному з сіл Новгород-Сіверського району – поранення зазнав неповнолітній хлопчик, який в цей час був на подвір’ї. Дитину госпіталізували до лікарні.

На знак вдячності та визнання мужності і стійкості Президент нагородив тих, хто боронить державу на передовій і в тилу 14:41

До четвертих роковин повномасштабного вторгнення Володимир Зеленський відзначив державними нагородами воїнів і цивільних.

У Чернігівському районі поліція притягнула до адміністративної відповідальності водія, який у нетверезому стані скоїв ДТП 13:36

Поліцейські під час встановлення обставин дорожньо-транспортної пригоди з’ясували, що причетний до неї водій перебував у стані алкогольного сп’яніння.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини