Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 1 липня, 13:02:22

За "липову" довідку працівник ДВС у Прилуках отримав реальний срок

11.02.2014   11:09

Засуджено головного державного виконавця ДВС за отримання неправомірної вигоди

хабар

хабар

Набув законної сили вирок Прилуцького міськрайонного суду у кримінальному проваджені стосовно головного державного виконавця Прилуцького міськрайонного управління юстиції Головного управління юстиції в Чернігівській області, яка, користуючись своїм службовим становищем, вимагала та одержала неправомірну вигоду від місцевого мешканця.

Встановлено, що до працівниці виконавчої служби звернувся житель м. Прилуки  з проханням надати довідку про відсутність заборгованості перед державними фінансовими установами і пообіцяв віддячити за це. Зловживаючи своїм службовим становищем працівниця відділу ДВС склала відповідний документ, який не відповідав дійсності.
Співробітники СБУ затримали службову особу під час передачі довідки та отримання за неї двох тисяч гривень.

Розглянувши матеріали кримінального провадження суд визнав державного службовця винною у вчинені кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.368 (одержання неправомірної вигоди службовою особою) та ч.1 ст.366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України. Зловмисниці призначено покарання у вигляді штрафу у розмірі 17 тисяч гривень. Також за рішенням суду її позбавлено права обіймати посади, пов’язані з використанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій строком на 2 роки.

Шановні громадяни! Нагадуємо, що в Управлінні діє "телефон довіри" — (0462) 676-208, за яким жителі Чернігівщини мають можливість повідомити про факти вимагання коштів та інші корупційні діяння посадових осіб. Інформація, яка надійде за цим номером, обов’язково буде перевірена. За результатами перевірки згідно з чинним законодавством будуть прийняті відповідні рішення.

Останні новини Чернігівщини

Три школи Чернігівщини отримають майже 60 мільйонів гривень держсубвенції на модернізацію харчоблоків 11:38

У трьох закладах загальної середньої освіти області модернізують кухні за кошти держсубвенції. Відповідно до рішення Кабінету Міністрів від 25 червня 2025 року № 602-р на ці потреби спрямують близько 60 мільйонів гривень.

На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 11:16

Слідчі поліції Чернігівщини встановили факти злагодженої протиправної діяльності зловмисників у складі організованої злочинної групи.

Виконання бюджету у 2025 році: звіт за підсумками І кварталу 09:55

26 червня 2025 року на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради начальниця фінансового управління Олена Лисенко представила звіт про виконання бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал поточного року.

«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»: Чернігівщина з 2 медалями 09:32

Минулого тижня завершилися спортивні змагання «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» сезону 2024/2025 років.

У Чернігові поліцейські оперативно затримали грабіжника 08:49

Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 24-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном з ломбарду в Чернігові.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини