Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 23 червня, 17:42:18

Прокуратурою відновлено права соціально-незахищених громадян

10.02.2014   09:06Агенцiя

Захист соціально-незахищених громадян Генеральною прокуратурою України визнано пріоритетом у роботі підпорядкованих прокурорів. Як показує практика порушення інтересів таких осіб має місце у різних сферах життя людей.

Так, на прийом до прокурора Бахмацького району звернулася ветеран праці, одинока особа похилого віку з питання порушення її прав сусідом, який незаконно приватизував земельну ділянку біля її будинку, створивши перешкоди доступу до її житла.

Прокурорською перевіркою, яка проведена із залученням контролюючого органу та органу місцевого самоврядування встановлено, що рішенням Бахмацької міської ради вказана земельна ділянка передана у власність сусіда з порушенням правила добросусідства.

На захист інтересів пенсіонерки прокурором було заявлено позов.
Рішенням Бахмацького районного суду області від 15.11.2013, залишеним в силі апеляційною інстанцією, позов прокурора задоволено, визнано недійсним рішення Бахмацької міськради та державний акт на право власності на землю.

Усього впродовж минулого та поточного років за втручання органів прокуратури Чернігівщини у сфері землекористування поновлено права понад 50 соціально-незахищених громадян.


Довідково:
Відповідно до Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку» прибудинкова територія призначена для обслуговування будинку та спільного користування їх мешканцями.

 

Останні новини Чернігівщини

Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38

21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.

ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16

21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.

Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32

У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.

У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45

Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17

Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини