Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 червня, 11:33:32

Загальна сума розрахованих збитків, завданих навколишньому природному середовищу, становить 336,941 тис.грн.

07.02.2014   11:27Агенцiя

Діяльність Державної екологічної інспекції у Чернігівській області у січні 2014 року

Протягом січня інспекторським складом Державної екологічної інспекції у Чернігівській області проведено 143 перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства України на 77 об’єктах різної форми власності, з них комплексно 52.

За результатами перевірок складено 120 протоколів про адміністративні правопорушення. До адміністративної відповідальності притягнуто 120 осіб. Матеріали 8-ми справ передано у правоохоронні органи.

Загальна сума накладених штрафів склала 16,609 тис.грн., стягнуто 23,103 тис.грн., у тому числі при проведенні перевірок:
- у сфері поводження з відходами до адміністративної відповідальності притягнуто 36 осіб. Накладено штрафів на суму 4,641 тис.грн., стягнуто 10,234 тис.грн.;
- у сфері державного контролю за тваринним світом до адміністративної відповідальності притягнуто 26 осіб. Накладено штрафів на суму 3,366 тис.грн., стягнуто 2,227 тис.грн.;
- у сфері державного контролю за водними ресурсами до адміністративної відповідальності притягнуто 18 осіб. Накладено штрафів на суму 2,499 тис.грн., стягнуто 4,216 тис.грн.;
- у сфері державного контролю за рослинним світом до адміністративної відповідальності притягнуто 16 осіб. Накладено штрафів на суму 2,142 тис.грн., стягнуто 2,193 тис.грн.;
- у сфері державного контролю по забрудненню атмосферного повітря до адміністративної відповідальності притягнуто 16 осіб. Накладено штрафів на суму 2,142 тис.грн., стягнуто 2,329 тис.грн.
За результатами інспекційної діяльності у січні, пред’явлено 10 претензій та позовів за екологічні збитки на загальну суму 37,209 тис.грн.

Загальна сума розрахованих збитків, завданих навколишньому природному середовищу, становить 336,941 тис.грн.

За поточний період Державними інспекторами відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Чернігівської області перевірено 4874 одиниці пересувних транспортних засобів та 4660 вагонів.

Здійснено екологічний контроль 154753,4 тон вантажів та радіологічний контроль 216186,5 тон вантажів.
Громадський контроль у галузі охорони навколишнього природного середовища Чернігівщини здійснюють громадські інспектори з охорони довкілля.

Спільно з державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища у Чернігівській області громадські інспектори з охорони довкілля беруть участь у перевірках, залучаються до рейдових перевірок по боротьбі з браконьєрством, а також під час проведення природоохоронних операцій та акцій. У січні здійснено 3 спільних рейд-перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства у галузі збереження рослинного та тваринного світу на території Чернігівської області.


Тетяна Войтенко, прес-служба Держекоінспекції у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 38 об'єктів медзакладів вдалося відновити від початку повномасштабної війни

На Чернігівщині 38 об'єктів медзакладів вдалося відновити від початку повномасштабної війни 09:53

Попри системні обстріли та атаки російської армії української цивільної інфраструктури, зокрема й медичної, в Україні працюють над відновленням медзакладів. Йдеться про пошкоджені українські лікарні, амбулаторії, пологові, поліклініки тощо.

До 10 років позбавлення волі засуджено 18- річного мешканця Чернігівського району за спричинення тяжкого тілесного ушкодження

До 10 років позбавлення волі засуджено 18- річного мешканця Чернігівського району за спричинення тяжкого тілесного ушкодження 09:51

За публічного обвинувачення прокурорів Козелецької окружної прокуратури судом визнано винним раніше судимого за умисне вбивство та розбійний напад 18-річного мешканця Чернігівського району у заподіяння 30-річній знайомій жінці тяжкого тілесного ушкодження.

На Чернігівщині аптека на колесах вже допомогла отримати ліки понад 800 мешканцям віддалених сіл 09:47

Щоб надавати якісніші послуги з охорони здоров’я та забезпечити доступ до програми «Доступні ліки» більшій кількості населення області, на Чернігівщині реалізовується проєкт "мобільний аптечний пункт".

Тролейбусний маршрут, який з'єднає Шерстянку і Подусівку з центром та Бобровицею, має запрацювати в липні

Тролейбусний маршрут, який з'єднає Шерстянку і Подусівку з центром та Бобровицею, має запрацювати в липні 09:44

Про це повідомив під час загальноміської наради 18 червня в.о. міського голови Чернігова Олександр Ломако.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:37

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 4 дорожньо-транспортні пригоди та 3 пожежі. Внаслідок цих подій постраждали 5 осіб.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини