Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 березня, 10:59:56

Сумнівну діяльність автозаправної станції оперативники Міндоходів Чернігівщини вивели на чисту воду

06.02.2014   18:35

Під контроль оперативних співробітників ГУ Міндоходів у Чернігівській області потрапила сумнівна діяльність однієї з автозаправних станцій на території Чернігівської області.

Під час перевірки встановлено, що місцевий житель незаконно здійснював роздрібну реалізацію паливно-мастильних матеріалів на автозаправній станції, яка належить чернігівському підприємству. При цьому, «горе-підприємець» не мав ні державної реєстрації як суб’єкт господарювання, ні документів дозвільного характеру на даний вид діяльності.

В результаті, дизельне паливо та обладнання, що використовувалось для зберігання та реалізації паливно-мастильних матеріалів, вилучено. Орієнтовна вартість вилученого - 570 тисяч гривень.

Відносно порушника складено протокол про адмінпорушення за порушення порядку провадження господарської діяльності.
Проводиться подальша перевірка.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині триває реалізація програми Скринінг здоров’я 40+. Завдання – охопити всю область 10:50

У Чернігівській області триває реалізація програми профілактичного медичного обстеження для жителів віком 40 років і старше.

Робоча група обстежила безбар’єрний маршрут від «Чернігівської політехніки» до міської лікарні №2 10:34

25 березня 2026 року на виконання рішення Ради безбар’єрності при виконавчому комітеті міської ради (далі — Рада безбар’єрності) та відповідно до Плану заходів на 2025–2026 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року на території Чернігівської міської територіальної громади, затвердженого рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 07.07.2025 № 420, члени робочої групи провели попереднє обстеження безбар’єрного маршруту.

На Чернігівщині суд виніс вирок наркодилеру, що займався незаконним поширенням психотропних речовин 09:52

Новозаводський районний суд міста Чернігова виніс обвинувальний вирок зловмиснику, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин.

Продовжуємо працювати над посиленням сталості мобільного зв’язку: Сергій Зенченко здійснив робочі виїзди до громад 09:20

Минулого тижня у громадах Чернігівського та Ніжинського районів працював заступник голови ОДА Сергій Зенченко.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини