На Чернігівщині припинена діяльність підпільних цехів
Протягом січня оперативники Головного управління Міндоходів у Чернігівській області викрили 13 підпільних цехів з переробки деревини. Про це повідомив начальник штабу оперативного управління ГУ Міндоходів у Чернігівській області Олександр Ярошенко.
За його словами, численні порушення були виявлені під час перевірок. Встановлено, що переробка деревини, виготовлення пиломатеріалів та подальша їх реалізація здійснювались незаконно.
Як з’ясувалося, у власників підпільного бізнесу не було жодних дозвільних документів для здійснення даного виду господарської діяльності.
З незаконного обігу вилучені об’єкти правопорушення: верстати стрічкопильні, пилорами, станки для переробки деревини, пиломатеріали, вагонка та дерев’яні піддони.
Орієнтовна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей становить 735 тисяч гривень. Складено 13 адміністративних протоколів за порушення порядку провадження господарської діяльності.
Проводиться подальша перевірка.
Останні новини Чернігівщини
Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34
З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.
Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09
На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.
Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52
Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».
У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21
У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.