Міліція викрила чергового корупціонера
Працівники Управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України в Чернігівській області викрили факт одержання неправомірної вигоди службовою особою. До фітосанітарної інспекції звернувся житель обласного центру з метою отримання карантинного сертифікату для транспортування лісопродукції за межі області.
хабар
За прискорення процесу проведення фітосанітарних процедур держслужбовець дозвільної системи попросив перерахувати на банківську картку 4500 гривень «подяки». Громадянин одразу звернувся до правоохоронців, після чого службовця було затримано працівниками УБОЗу.
Слідчим управлінням УМВС в області оголошено про підозру у вчинені кримінальних правопорушень, передбачених частиною 4 статті 368 Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) - карається позбавленням волі на строк від п'яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, зі спеціальною конфіскацією та з конфіскацією майна.
Як виявилося, даний службовець перебував в полі зору працівників спецпідрозділу, у нього «додатковий» заробіток вже стояв на потоці і «такса» за «допомогу» складала 1 тис. 500 грн., наразі розпочато ще 4 кримінальні провадження.
Триває досудове розслідування.
Останні новини Чернігівщини
Поліцейські Корюківського районного відділу впродовж двох годин розшукали зниклу дитину 17:18
Учора до поліції надійшло повідомлення про зникнення 16-річної дівчини у селищі Холми.
У Ніжині поліцейські виявили та вилучили з незаконного обігу 3,5 тонни спирту 16:37
Під час патрулювання Ніжинської громади інспектори відділу реагування патрульної поліції Ніжинського районного управління поліції зупинили водія автомобіля за порушення Правил дорожнього руху.
У Куликівській громаді запрацював соціальний маршрут для мешканців віддалених сіл 16:06
Гуманітарна місія «Проліска» запустила черговий соціальний маршрут для мешканців віддалених населених пунктів області. Цього разу — на Куликівщині. Основна мета — забезпечити людям доступ до необхідних послуг та допомогти самостійно вирішувати повсякденні питання.
Холминській ТГ громада-партнер із Закарпаття надала комп’ютерну техніку 15:25
У межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Холминська ТГ отримала від Дубівської громади Закарпатської області вісім комп’ютерів. Їх нещодавно доставили до Дубового від благодійної організації з Австрії.
Веслувальники Чернігівщини здобули чотири бронзові медалі на чемпіонаті України 15:04
З 04 до 09 серпня в місті Умань відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2010–2011 та 2012–2013 років народження з веслування на байдарках і каное.