Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 січня, 03:22:47

Шпигуни найняли приватну охорону для чернігівського інституту

24.01.2014   10:20Агенцiя

Служба зовнішньої розвідки України 30 грудня за результатами тендеру уклала угоду з ПП «Конгрес-центр» на послуги охорони у 2014 році вартістю 396 тис грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Замовлено охорону трьох об’єктів у Чернігівській та Київській області.

У конкурсній документації вказано одну точну адресу об’єкту, охорону якого замовили розвідники – вул. Стрілецька, 1 у Чернігові, по якій знаходиться Чернігівський державний інститут економіки і управління. Передбачено обстеження об’єкту нарядом охорони з відеофіксацією огляду шість разів на добу.

Також розвідники найняли приватних охоронців для об’єктів по вул. Гайок у Білій Церкві (обстеження об’єкту нарядом охорони з відеофіксацією огляду шість разів на добу) та вул. Інтернаціональна у Фастові (цілодобова фізична охорона: 2 пости, 1 сторожова собака).


http://nashigroshi.org/2014/01/24/shpyhuny-najnyaly-pryvatnu-ohoronu-dlya-chernihivskoho-instytutu/

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові вшанували пам‘ять жертв Голокосту 18:20

27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Саме цього дня у 1945 році був звільнений Аушвіц – один із найбільших нацистських таборів смерті.

В Україні відновлюється опитування щодо зайнятості та безробіття населення

В Україні відновлюється опитування щодо зайнятості та безробіття населення 18:16

Головне управління статистики у Чернігівській області інформує, що з 19 січня 2026 року в Україні розпочинається обстеження робочої сили – вибіркове опитування населення (домогосподарств), яке проводиться на виконання Плану державних статистичних спостережень на 2026 рік і є частиною євроінтеграційних процесів України.

За матеріалами СБУ вирок заочно отримав рашист, причетний до катувань цивільних на Чернігівщині

За матеріалами СБУ вирок заочно отримав рашист, причетний до катувань цивільних на Чернігівщині 18:11

За доказовою базою Служби безпеки заочний вирок у вигляді 13 років позбавлення волі отримав військовослужбовець збройних сил рф, який знущався та катував цивільних на Чернігівщині.

Житель Чернігівщини втратив понад 5 тисяч гривень, купуючи зарядну станцію 18:09

Хотів придбати зарядну станцію, натомість втратив понад 5 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання

На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів

На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 16:06

Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом прокуратури повідомили про підозру лідеру злочинного угруповання та трьом його спільникам, які виготовляли кілограмові партії психотропів для збуту по території України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини