Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 15 червня, 09:27:33

"Продавати старий корпус лікарні ніхто не збирається"

18.01.2014   16:24Агенцiя

Так прокоментував чутки щодо можливого продажу старого корпусу першої лікарні її головний лікар Андрій Жиденко.

Із початком нового року до нашої редакції посипалися дзвінки. Читачі цікавилися: чи правда, що старий корпус першої міської лікарні продають, неврологію переводять до дев’ятиповерхівки, а лор-відділення взагалі закривають?

Щоб прояснити ситуацію, «Відомості» звернулися до головного лікаря міської лікарні № 1 Андрія Жиденка.

— Отоларингологічне та неврологічне відділення працюють у звичайному режимі, — заспокоїв Андрій Михайлович. — Але трохи скорочена кількість місць в отоларингології: було 50, стало 40, але ні на кількості медперсоналу, ні на якості надання медичної допомоги це не позначиться. Неврологія у нас завжди працює з великим навантаженням, тому скорочення ліжко-місць там взагалі не планується.

Заперечив головний лікар і чутки щодо продажу чотириповерхового корпусу лікарні № 1 та «великого переселення» відділень до дев’ятиповерхового. «Корпус продавати ніхто не планує. Всі відділення, що там містяться, працюють у штатному режимі», — дивується чуткам Андрій Жиденко.

Він також нагадав, що старий корпус лікарні збудований на початку XIX сторіччя і є пам’яткою архітектури, тож знаходиться під захистом держави. Тому продавати чи перебудовувати цю споруду можна лише за погодженням із органами охорони культурної спадщини.


http://vid.cn.ua/content/view/9814/65/

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:06

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 14 червня травня по 8:00 15 червня 2021 року.

Олександр Кодола про важливі соціально-економічні проекти для розвитку Ніжина

Олександр Кодола про важливі соціально-економічні проекти для розвитку Ніжина 08:50

14 червня відбулася щотижнева оперативна нарада.

Відбулося перше засідання Консультативної ради у справах ветеранів. ВІДЕО

Відбулося перше засідання Консультативної ради у справах ветеранів. ВІДЕО 08:40

Цей консультативно-дорадчий орган утворений на початку червня цього року. Його мета — забезпечення захисту прав, свобод і законних інтересів ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) захисників України та учасників бойових дій на території інших держав, а також осіб, незаконно утримуваних на тимчасово окупованій території України.

Академічний камерний хор ім.Д.Бортнянського презентував свою програму у “Вокальному абонементі”

Академічний камерний хор ім.Д.Бортнянського презентував свою програму у “Вокальному абонементі” 08:33

Палітру хорових композицій представив 13 червня Академічний камерний хор ім. Д.Бортнянського у творчому проєкті обласного філармонійного центру “Вокальний абонемент”.

На Чернігівщині завершено виплату

На Чернігівщині завершено виплату "карантинних" 8 тисяч гривень 08:27

Станом на 11 червня на Чернігівщині Пенсійний фонд України профінансував 98,504 мільйона гривень на виплату державної допомоги 12 313 найманим працівникам та підприємцям, діяльність яких була призупинена через посилення карантинних обмежень у “червоних” зонах.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини