Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 жовтня, 07:45:01

Земля під постійним контролем

17.01.2014   14:03Агенцiя

Державною інспекцією сільського господарства в Чернігівській області посилено контроль за підприємствами, які здійснюють господарську діяльність у сфері агропромислового комплексу.

Так, в ході проведених перевірок виявлено непоодинокі випадки самовільного використання земель сільськогосподарського призначення, що веде за собою отримання неоподаткованого прибутку та втрат бюджету через несплати податку на землю. Найбільше виявлено таких порушень на території Козелецького, Ічнянського, Носівського, Прилуцького та Чернігівського районів області.

Протягом поточного року наслідком виявлених порушень земельного законодавства стало нарахування шкоди, заподіяної внаслідок самовільного зайняття земельних ділянок та використання земельних ділянок не за цільовими призначенням, на загальну суму 2 292 500 грн., з них сума шкоди, нанесеної державі, становить 1 705 970 грн.

Крім державного контролю за використанням та охороною земель, чинним законодавством передбачено здійснення самоврядного та громадського контролю. Органам місцевого самоврядування необхідно повернутися обличчям до висвітленої проблеми, приділяти більше уваги питанням дотримання вимог земельного законодавства на територіях міських, селищних, сільських рад та активно включатися до співпраці з інспекційними підрозділами Держсільгоспінспекції в Чернігівській області.

Прес-служба Державної інспекції сільського господарства в Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

Чернігів очікує на договори з НАК Нафтогаз

Чернігів очікує на договори з НАК Нафтогаз 19:11

У проблемному питанні щодо закупівлі газу для бюджетних закладів, які мають газові котельні і тому тепер мають придбати його самостійно, відбулися деякі процедурні зрушення. Про них повідомив заступник чернігівського міського голови Віктор Геращенко сьогодні, 18 жовтня, на зустрічі керівництва міста з делегацією батьків вихованців дитсадка №66.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 126 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 126 нових випадків COVID-19 19:03

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 18 жовтня в області зафіксовано 126 нових випадків COVID-19.

Прокуратура повернула державі землі історико-культурного значення 16:06

Рішенням Козелецького районного суду Чернігівської області задоволено позов обласної прокуратури в інтересах Чернігівської обласної державної адміністрації до приватних осіб та ГУ Держгеокадастру в Чернігівській області про визнання недійсними наказів, свідоцтва про право власності та договору купівлі-продажу.

  Чернігівська область: рятувальники проводять профілактичні заходи серед громадян приватного житлового сектору

Чернігівська область: рятувальники проводять профілактичні заходи серед громадян приватного житлового сектору 16:04

Проведення рятувальниками Чернігівщини профілактичних відпрацювань житлового сектору є одним із методів боротьби з пожежами.

20,8% жителів Чернігівщини повністю вакциновані проти COVID-19

20,8% жителів Чернігівщини повністю вакциновані проти COVID-19 15:53

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 18 жовтня в області щеплено 377 016 осіб (46,3% від загальної кількості населення).