Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 16 січня по 08 годину 17 січня 2014 року
МНС
Протягом доби зареєстровано 3 пожежі в житловому секторі. Загинула 1 людина.
1. Пожежа в житловому секторі Сосницький район, с. Киріївка О 09 год. 50 хв. сталася пожежа в житловому будинку. Вогнем пошкоджено домашні речі. Причина - необережність під час куріння господарки. Збитки встановлюються. На місці пожежі виявлено тіло господарки. Підрозділи ДСНС на гасіння пожежі не залучалися.
2. Пожежа в житловому секторі м. Чернігів, вул. Освіти О 21 год. 20 хв. сталася пожежа електрощитової в під'їзді 9-типоверхового житлового будинку. Вогнем пошкоджено обладнання електрощитової на площі 0,5 м кв. Ймовірна причина – порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації електроустановок. Збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 30 000 грн.
3. Пожежа в житловому секторі Чернігівський район, с. Лукашівка, вул. Папанінців О 01 год. 47 хв. сталася пожежа господарчої будівлі та житлового будинку - власник встановлюється. Вогнем знищено покрівля та перекриття господарчої будівлі, пошкоджено майно в житловому будинку. Причина та збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 30 000 грн.
Інші повідомлення:
Протягом чергової доби для забезпечення транспортного сполучення на автошляхах Чернігівської області від ДП "Чернігівський облавтодор" було задіяно 36 одиниць спеціальної техніки та 45 працівників. Загальний стан транспортного сполучення задовільний.
Останні новини Чернігівщини
В області майже півтори сотні людей обстежилися в межах програми «Скринінг здоров'я 40+» 12:27
З початку цього року в Україні стартувала національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету та розладів ментального здоров'я «Скринінг здоров'я 40+». У Чернігівської області на сьогодні таке обстеження пройшли 144 людини, з яких 26 – медичні працівники.
Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі 11:07
Державне агентство розвитку туризму презентувало національну програму, яка формує новий погляд на мандрівки Україною «Подорож до себе. Шляхи відновлення». Програма впроваджується за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України у співпраці з ГО «Бренд Юкрейн».
У Чернігові відкрили економічний Хаб на базі Ветеранського простору 10:59
Чернігів отримав новий простір для розвитку підприємництва та економічної самореалізації.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:54
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
8 квітня: цей день в Україні і світі 10:22
День 1504 Російська агресія - Day 1504 Russian aggression