Кількість оформлених Чернігівською митницею Міндоходів митних декларацій збільшилась на 8 відсотків
Суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності на Чернігівщині минулого року подано до митного оформлення в електронному вигляді понад 54 тисячі митних декларацій (13,8 тис. експортних та понад 29 тис. імпортних). Це на 8 відсотків перевищує показник 2012 року.
У зоні діяльності митниці електронне декларування товарів здійснювали 157 підприємств. Найактивніше долучались до електронних сервісів 7 підприємств міста й області, якими надано близько 50 відсотків декларацій від загальної кількості.
Перший заступник начальника митниці Віктор Вечер повідомив, що минулого року відсоток електронних декларацій становив 99,7, а з початку 2014-го митниця 100-відсотково перейшла на електронне декларування.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 10:00
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.
26 лютого: цей день в Україні і світі 08:59
День 1464 Російська агресія - Day 1464 Russian aggression
Анатолій Миколайович Степаненко із Срібнянської громади — Герой України. Посмертно. 16:44
Найвище звання та орден «Золота Зірка» присвоїв своїм Указом Президент Володимир Зеленський. Документ підписаний 24 лютого 2026 року, в четверту річницю повномасштабної війни.
П’ятнадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо власної малолітньої доньки 16:13
Ніжинський міський суд Чернігівської області виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо його доньки. Чоловік проведе за гратами 15 років.
На Чернігівщині росіяни продовжують атаки мирного населення: поліцейські задокументували воєнний злочин 15:22
Вчора ввечері росіяни поцілили дроном по території домогосподарства в одному з сіл Новгород-Сіверського району – поранення зазнав неповнолітній хлопчик, який в цей час був на подвір’ї. Дитину госпіталізували до лікарні.