Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 13 червня, 15:13:29

"Чернігів" почав вчитися

17.01.2014   08:44Агенцiя

У з’єднаннях і військових частинах Збройних Сил України відбулися заходи, присвячені початку нового навчального року.

Розпочав навчання й екіпаж корабля Військово-Морських Сил Збройних Сил України морського тральщика «Чернігів». Заходи відкрило урочисте шикування особового складу та підняття Державного прапора та прапора ВМС ЗС України.

Минулий рік для моряків-«чернігівців» був досить напруженим. Екіпаж морського тральщика «Чернігів» взяв активну участь у міжнародних багатонаціональних навчаннях «Сі-бриз-2013», де виконував бойові завдання у складі тактичної групи, до якої також увійшли флагман українського Військово-Морського флоту фрегат «Гетьман Сагайдачний», великий десантний корабель «Констянтин Ольшанський», фрегат ВМС Румунії «Марашешті», катер ВМС Грузії “Сухумі”, ракетний катер ВМС Туреччини “Мелтем” та катер Державної прикордонної служби України.

Також екіпаж виконав заходи інтенсивного періоду навчання, здійснив тривале несення бойової служби у морській економічній зоні України, виконав завдання в рамках антитерористичної операції «Чорноморська гармонія», провів серію тренувальних виходів з бази, виконавши в морі різноманітні бойові вправи, та здійснював бойове чергування в системі протиповітряної оборони.

- В ході минулого навчального року моряки «Чернігова» виявили високий рівень професійної підготовки і боєготовності завдяки чому й отримали від командування позитивні оцінки, - повідомив заступник командира морського тральщика «Чернігів» з виховної роботи капітан-лейтенант Олександр Сікальчук.

За словами командування морського тральщика «Чернігів» у 2014 році на них чекає виконання низки відповідальних завдань, серед яких серії інтенсивних тренувань на базі, участь у масштабних навчаннях та довгострокове несення бойової служби в морі.

Останні новини Чернігівщини

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості 12:08

Це свято, що існує вже більше 25 років, було засноване Указом Президії Верховної Ради СРСР від 01.10.80 г. «Про святкові і пам’ятні дні».

Оркестр “Філармонія”, Андрій Савчук, Владислав Назаренко: ХХ “Сіверські музичні вечори” продовжуються

Оркестр “Філармонія”, Андрій Савчук, Владислав Назаренко: ХХ “Сіверські музичні вечори” продовжуються 19:51

11 червня 2021 року ХХ Міжнародний фестиваль класичної музики “Сіверські музичні вечори”, присвячений 250-річчю Людвіга ван Бетховена, повернувся на сцену Чернігівського обласного філармонійного центру — втретє. Двічі його переривали наступи пандемії.

Піротехніки ДСНС Чернігівщини знищили 65 вибухонебезпечних предметів

Піротехніки ДСНС Чернігівщини знищили 65 вибухонебезпечних предметів 19:44

Аби запобігти виникненню надзвичайних ситуацій, пов’язаних з вибухами боєприпасів часів минулих війн, загибелі й травмування людей від них