Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 17 квітня, 02:31:19

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

16.01.2014   10:40

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 15 січня по 08 годину 16 січня 2014 року

МНС

МНС

Протягом доби зареєстровано 2 пожежі в житловому секторі.
 
1. Пожежа в житловому секторі - Бахмацький район, с. Бахмач-1 - О 17 год. 30 хв. сталася пожежа в господарчій будівлі. Вогнем пошкоджено дрова. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено. Врятовано матеріальних цінностей на суму 20000 грн.
 
2. Пожежа в житловому секторі - м. Чернігів, вул. Кірова, 8 - О 01 год. 55 хв. сталася пожежа  господарчої будівлі. Вогнем знищено покрівлю та  майно, пошкоджено стіни. Причина - недолік конструкції та виробництва електроустановок, коротке замикання електромережі. Збиток - 6000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 10000 грн.
 
Інші повідомлення:    
 
15.01.2014 року о 17 год. 43 хв. на автодорозі Чернігів-Прилуки-Пірятин, поблизу с. Жуківка Куликівського району водій автомобіля "Део Ланос" не впорався з керуванням та з'їхав у кювет. Для надання допомоги залучалося відділення 8 ДПРП смт Куликівка (4 чоловіки особового складу на АЦ).
 
16.01.2014 року о 03 год. 00 хв. у м. Чернігові по вул. Одинцова потребувала термінової медичної допомоги та не могла відчинити двері власної квартири медичним працівникам гр. С., 1933 р.н. Для надання допомоги по відкриванню дверей залучалося відділення ДПРЧ-1 м. Чернігів (4 чоловіки особового складу на АЦ).
 
Протягом чергової доби для забезпечення транспортного сполучення на автошляхах Чернігівської області від ДП "Чернігівський облавтодор" було задіяно 31 одиниця спеціальної техніки та 41 працівник. Загальний стан транспортного сполучення задовільний.

Останні новини Чернігівщини

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 16:18

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв

На Прилуччині поліцейські викрили схему незаконного видобутку корисних копалин та повідомили про підозру посадовиці комунального підприємства 16:16

Слідчі Прилуцького районного відділу поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури викрили протиправну діяльність посадовиці комунального підприємства, яка організувала незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення.

 Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини»

Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини» 16:14

У лютому цього року в регіоні стартував проєкт «Молодіжна візія Чернігівщини» – дослідження участі молоді в прийнятті рішень у громадах.

«Армія відновлення» 16:12

Протягом січня-березня 2026 року службою зайнятості на Чернігівщині видано 2425 направлень на суспільно корисні роботи для понад 900 громадян області. Люди працюють за строковими трудовими договорами. На оплату їх праці спрямовано 15 млн гривень.

Медична допомога постраждалим від аварії на ЧАЕС – у діалозі з медиками і громадськістю 15:03

У Чернігівській ОВА говорили про доступність медичної допомоги для людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини