Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 23 червня, 11:24:03

Понад 1200 громадян побували на особистому прийомі керівників прокуратури Чернігівської області

16.01.2014   10:06

Керівництвом прокуратури області відповідно до вимог ст.22 Закону України «Про звернення громадян» значна увага приділяється особистому прийому мешканців нашого регіону, в тому числі за місцем їх роботи та проживання.

В 2013 році виїзди здійснено майже до всіх районів області. Прийнято 1222 громадянина, з яких 161 – прокурором області.

Всі скарги громадян, подані на особистому прийомі прокурору області та його заступникам, перебувають на контролі до остаточного їх вирішення. За наслідками прийому вживаються вичерпні заходи щодо задоволення обґрунтованих звернень і реального поновлення порушених прав.

Як приклад, під час виїзду до міста Корюківка на прийом до заступника прокурора області Підгайного О.С. звернувся мешканець районного центру, який постраждав від злочину, із скаргою на невиплату коштів за рішенням суду. Під час прийому та при подальшій перевірці з’ясувалося, що за вироком Корюківського районного суду громадянина П. засуджено за злочин проти власності та його звільнено від відбування призначеного покарання з випробуванням. Встановлені обмеження, визначені ст.76 КК України, та стягнуто на користь потерпілого збитки в сумі 5 тис.гривень. Однак, на протязі тривалого часу засуджений збитки потерпілому корюківчанину не відшкодував.

За дорученням прокуратури області проведено перевірку виконання засудженим обов’язків, покладених на нього вироком суду, в тому числі  в частині стягнення збитків на користь потерпілого. З’ясовано, що він не виконує покладені на нього обов’язки та дійсно збитки потерпілому не відшкодовує, жодних заходів для цього ним не вживається.

Кримінально-виконавчою інспекцією Корюківського району Управління державної пенітенціарної служби України в області до суду направлено  подання про скасування звільнення від відбування покарання з випробуванням. Рішенням суду, яке набрало законної сили, подання КВІ задоволено та засудженого буде направлено для відбування покарання у місця позбавлення волі на три роки, де він буде працевлаштований та на користь потерпілого з нього стягуватимуться кошти.
Крім того, за прокурорського втручання активізовано роботу відділу ДВС Корюківського райуправління юстиції та потерпілому частково відшкодовані кошти.
 

Останні новини Чернігівщини

Склад населення Чернігівської області за віком. ДОВІДКА

Склад населення Чернігівської області за віком. ДОВІДКА 11:10

На 1 січня 2021 року на Чернігівщині, за розрахунками, постійно проживали 968,1 тис. осіб (2,3% населення України).

Земля у комунальній власності громад: як використовувати ефективно

Земля у комунальній власності громад: як використовувати ефективно 10:50

Із кінця листопада 2020 року триває передача земель сільськогосподарського призначення з державної у комунальну власність об’єднаних громад.

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада 10:09

22 червня відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Олександра Кодоли.

Для вдосконалення системи перевезень громадським транспортом у Чернігові проводять наукове дослідження

Для вдосконалення системи перевезень громадським транспортом у Чернігові проводять наукове дослідження 10:00

У Чернігові з метою вдосконалення системи міських пасажирських перевезень проводять наукове дослідження, замовником якого є міське управління ЖКГ, а виконавцем – Чернігівська Політехніка.

Андрій Пономар - чемпіон України з велоспорту на шосе

Андрій Пономар - чемпіон України з велоспорту на шосе 09:45

Представник Чернігівської області Андрій Пономар виборов першість чемпіонату України з велоспорту на шосе в олімпійських видах програми серед чоловіків, чоловіків до 23 років у груповій гонці на 220 км.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини