Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 25 березня, 10:01:24

Не Катя, а Кактус

15.01.2014   12:51Агенцiя

Про кізоньку Катю, яку маленькою і знесиленою підібрала в лісі Наталя, донька водія Добрянського держлісгоспу Івана Корнієнка, минулого літа дізналося не лише селище, а й мало не вся Чернігівщина.

Тваринка була дуже гарною і напрочуд товариською. Лісову гостю назвали Катею, випоювали її теплим коров'ячим молоком та годували дитячими сумішами. Кіра, півторарічна онука господаря, нерідко ділилася з "новою подругою" ласощами.

І невдовзі Катруся, набравшись сил, вже весело вистрибувала у дворі. Приходили подивитися й помилуватися кізонькою не лише діти, а й дорослі, пропонували свою допомогу вихованці Добрянського учнівського лісництва.

Невгамовне козеня підростало. І яке ж було загальне здивування, коли метка козуля виявилася… допитливим козликом. Всіх це відкриття потішило. Довелося гостю перейменовувати. Так Катя стала Кактусом.

Тепер на обійсті Івана Корнієнка можна спостерігати цікаву картину: гелгочуть гуси, качки кахкають - і поміж цим птаством походжає Кактус, немов домашній сторож. Він любить сіно й овес, із задоволенням куштує цукерки. Охайний, чистенький, козлик частенько забігає разом з котом в дім. Примоститься в кімнаті на дивані і дрімає собі. Маленька Кіра з ним охоче бавиться.

Бабуся з дідусем жартують, що Кактус став повноправним членом їхньої сім'ї.

Микола Тищенко, Чернігівське ОУЛМГ

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 09:35

Протягом минулої доби зареєстровано 30 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 1 загибель на водних об’єктах та 28 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 2 особи та 1 особа постраждала.

Поліція розшукує зниклу безвісти неповнолітню дівчину 09:32

Поліцейські розшукують безвісти зниклу Колдоб Наталію Валеріївну, 2008 року народження, мешканку м. Чернігова. 24 березня дівчина пішла з лікарні і дотепер місце її перебування невідоме.

Чернігівські спортсмени здобули 27 медалей на чемпіонаті України з зимових видів спорту

Чернігівські спортсмени здобули 27 медалей на чемпіонаті України з зимових видів спорту 09:30

З 18 до 23 березня у селі Поляниця, Івано – Франківської області відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат (старші та середні).

25 березня: цей день в Україні і світі

25 березня: цей день в Україні і світі 09:26

День 1491 Російська агресія - Day 1491 Russian aggression

Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21

Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини