На Ніжинщині міліція затримала палія-вбивцю
Житель Вертіївки Ніжинського району Чернігівської області після сварки з колишньою дружиною підпалив будинок її нового співмешканця. Чоловік загинув від отруєння чадним газом. Пожежа в любому селі є подією неприємною, тим більше, коли у вогні гинуть люди. Тож коли рятувальники під час гасіння пожежі житлового будинку знайшли тіло господаря, на місце події одразу виїхала слідчо-оперативна група.
Після проведення подворових обходів і спілкуванні із селянами міліціонери вже мали картину того, що сталося. Тут не обійшлося без жінки, бо саме ревнощі призвели до трагедії.
Того дня місцевий житель дізнався, що його колишня дружина пішла до свого нового співмешканця. Це заділо його чоловічу гордість, тож селянин вирішив провчити колишню, щоб, як він вважав, не ганьбила його.
Прийшовши до хати, гість побачив свою колишню жінку, а от співмешканець, не довго думаючи, заховався на горищі. Довівши жінку до сліз «виховним процесом», чоловік зайнявся її коханцем. Він закрив ляду горища на засув, запалив хату, а сам пішов додому.
Палію вдома не сиділося, тож пішов до сусіда, де розповів усе, як на духу. Навіть намагався вкоротити собі віку, але сусід відмовив чоловіка від цього кроку, мовляв, досить з тебе й однієї загубленої душі. Обміркувавши ці слова, чоловік вирішив тікати і деякий час переховуватися у родичів.
Як розповів заступник начальника Управління МВС в Чернігівській області Олексій Литвишко, оперативники карного розшуку Ніжинського міськвідділу разом з колегами з обласного управління карного розшуку передбачили такий розвиток подій, тому ретельно перевірили усіх родичів і знайомих чоловіка. З'ясували з ким у нього були найбільш товариські стосунки і хто міг дати йому прихисток.
Правоохоронці з'ясували, що чоловікові допомагала заховатися в одному з сіл району його кума. Там же утікача й затримала міліція. Відносно чоловіка відкрито кримінальне провадження за пунктом 4 частини 2 статті 115 Кримінального кодексу України (вбивство, вчинене з особливою жорстокістю) - карається позбавленням волі на строк від десяти до п'ятнадцяти років або довічним позбавленням волі.
Останні новини Чернігівщини
Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38
21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.
ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16
21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.
Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32
У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.
У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45
Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).
Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17
Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.