Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 25 липня, 18:13:31

Українські іграшки святкували… в Білорусі

11.01.2014   15:11

Новорічні сувеніри, штучні ялинки, іграшки з України користувалися неабияким попитом у білорусів. Саме їх напередодні свят найчастіше вивозили через митний кордон України громадяни Білорусі. Про це повідомив заступник начальника митного посту «Енергія» Чернігівської митниці Міндоходів Микола Сух.

Згідно із законодавством, громадяни можуть вивозити з території України товари на загальну суму, що не перевищує 10 тисяч євро. Це не стосується тих товарів, на які законом встановлено вивізне мито або існують обмеження щодо їх вивезення.

Пункт пропуску «Славутич-Комарин» контролює переміщення транспортних засобів та товарів через митний кордон України. Микола Сух нагадав, що для зручності громадян у пунктах пропуску автомобільного сполучення діє двоканальна система контролю. При цьому звернув увагу, що «зелений коридор» - канал спрощеного митного контролю (позначений символами зеленого кольору), призначений для перетину кордону громадянами, які переміщують товари в обсягах, що не підлягають оподаткуванню митними платежами та не підпадають під встановлені законодавством заборони або обмеження і не підлягають письмовому декларуванню. «Червоний коридор» (позначений символами червоного кольору) призначений для переміщення товарів, що підлягають письмовому декларуванню, оподаткуванню та митному оформленню.

Громадяни самостійно обирають відповідний канал для перетину кордону. При проходженні через «зелений коридор» громадяни звільняються від подання письмової митної декларації. «Червоний коридор» передбачає заповнення митної декларації, а у разі наявності товарів, які перевищують встановлені норми - і сплату податків.

Визначені й норми ввезення товарів. Через автомобільні пункти пропуску без оподаткування та письмового декларування громадянам дозволено переміщувати товари вартістю до 500 євро та вагою до 50 кг. Це не стосується підакцизних товарів. Закон дозволяє громадянам ввозити на одну особу алкогольні напої в розмірі: 5 літрів пива, 2 літри вина і 1 літр міцних алкогольних напоїв, які мають вміст спирту більше 22 градусів. Що стосується тютюнових виробів, то можна ввозити 200 сигарет або 50 сигар чи 250 грамів тютюну. Продукти харчування громадянам дозволено ввозити тільки для власного споживання у встановлених законодавством обсягах загальною вартістю не більше 200 євро на одну особу: в упаковці виробника – не більше 1-ї упаковки кожного найменування, без упаковки – до 2-х кілограмів кожного найменування.
 

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: полуничний зефір

Смачні рецепти вихідного дня: полуничний зефір 11:00

Приготовані своїми руками десерти не лише смачні. Такі солодощі можуть бути по-справжньому здоровими та не містити шкідливих або потенційно небезпечних інгредієнтів.

Гороскоп на наступний тиждень з 26 липня по 1 серпня

Гороскоп на наступний тиждень з 26 липня по 1 серпня 10:00

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 26 липня по 1 серпня 2021 року

25 липня - День зубного техніка

25 липня - День зубного техніка 08:50

Свято, що відзначається зуботехніками 25 липня. Щорічне святкування Дня зубного техніка почалося на початку 2000 в середовищі працівників зуботехнічних лабораторій.

25 липня - День працівників торгівлі

25 липня - День працівників торгівлі 08:30

Завжди і у всі часи його величність Торгівля мала найважливіше значення в економічному житті переважної більшості регіонів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини