Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 25 липня, 18:08:15

На Чернігівщині триває приписна кампанія 17 річних юнаків

11.01.2014   11:25

У військових комісаріатах Чернігівської області триває приписна кампанія щодо взяття на військовий облік юнаків 1997 року народження.

Приписка проводиться районними військовими комісаріатами за місцем проживання юнаків. Кожен 17-ти річний юнак, який мешкає на території Чернігівської області, підлягає постановці на військовий облік для перевірки на придатність до проходження військової служби.

З метою якісного проведення цьогорічної приписної кампанії у військових комісаріатах області утворено комісії, до складу яких увійшли представники військкоматів, органів внутрішніх справ, лікарі, освітяни, психологи та інші фахівці.

Як повідомив старший офіцер відділу обліково-призовної роботи облвійськкомату майор Ігор Картамишев, станом на сьогодні, 11 січня, у військових комісаріатах Чернігівської області приписку до призовних дільниць пройшло близько 300 осіб.

- Цей захід проводиться з метою взяття громадян на облік, визначення їх кількості, ступеня придатності до військової служби, встановлення рівня освітньої підготовки, здобутої спеціальності та рівня фізичного стану. Також фахівці військових комісаріатів проводять з юнаками індивідуальні бесіди і тестування, а та вивчають розумові і психологічні здібності юнаків. – зазначив Ігор Картамишев.

Загалом цього року на Чернігівщині підлягають вивченню та постановці на облік близько 5 тисяч 200 юнаків.

Сушинський Олег

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: полуничний зефір

Смачні рецепти вихідного дня: полуничний зефір 11:00

Приготовані своїми руками десерти не лише смачні. Такі солодощі можуть бути по-справжньому здоровими та не містити шкідливих або потенційно небезпечних інгредієнтів.

Гороскоп на наступний тиждень з 26 липня по 1 серпня

Гороскоп на наступний тиждень з 26 липня по 1 серпня 10:00

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 26 липня по 1 серпня 2021 року

25 липня - День зубного техніка

25 липня - День зубного техніка 08:50

Свято, що відзначається зуботехніками 25 липня. Щорічне святкування Дня зубного техніка почалося на початку 2000 в середовищі працівників зуботехнічних лабораторій.

25 липня - День працівників торгівлі

25 липня - День працівників торгівлі 08:30

Завжди і у всі часи його величність Торгівля мала найважливіше значення в економічному житті переважної більшості регіонів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини