Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 11 квітня, 16:39:34

На Чернігівщині заборонені предмети засудженим передавали у цигарках та у посилках з подвійним дном. ФОТО

11.01.2014   10:59Агенцiя

За тиждень у Менській колонії та Чернігівському СІЗО зафіксовано три випадки передачі суміші із запахом коноплі, сухих дріжджів та мобільного телефону

Співробітники органів та установ виконання покарань Чернігівської області лише протягом минулого тижня, під час проведення операції «Заслон», припинили три спроби надходження заборонених предметів до засуджених та осіб узятих під варту Менської виправної колонії (№91) та Чернігівського слідчого ізолятора.

Так, під час видачі посилки, яка надійшла засудженому Б., було виявлено та вилучено «сухі дріжджі». За даним фактом ведеться відповідна перевірка.

Наступний факт вилучення відбувся також в Менській виправній колонії, де під час видачі посилки було виявлено та вилучено в помазку для гоління речовину зеленого кольору невідомого походження з характерним запахом коноплі.

Про дану подію було повідомлено співробітників міліції, а вилучену речовину направлено на експертизу.

В Чернігівському слідчому ізоляторі під час догляду посилки на ім’я засудженого Г., в подвійному дні посилки, прихованим шляхом, було виявлено та вилучено мобільний телефон з батареєю живлення, без сім-карти та зарядного пристрою до нього.

Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27

У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05

Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:24

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23

Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини