За минулу добу органами внутрішніх справ Чернігівської області розкрито
За минулу добу органами внутрішніх справ області по 12 кримінальним правопорушенням особи, які їх скоїли, встановлені, з них:

5 крадіжок індивідуального майна, 1 збут наркотиків, 2 факти тілесних ушкоджень, 4 інших кримінальних правопорушень.
За порушення громадського порядку в Чернігівській області складено 210 адмінпротоколів, з них: 3 - за дрібне хуліганство, 74 - за розпиття алкогольних напоїв в громадських місцях.
Співробітниками ДАІ області за управління автотранспортом у стані алкогольного сп'яніння затримано 20 водіїв, складено 117 адміністративних протоколів за порушення правил безпеки дорожнього руху.
Останні новини Чернігівщини
З початку 2025 року чернігівські енергетики замінили 39 електроопор, пошкоджених через ДТП 12:07
39 електроопор довелося замінити чернігівським енергетикам з початку 2025 року «завдяки» любителям швидкої або не зовсім керованої їзди.
Збитки екології внаслідок ракетного удару по підприємству в Чернігові становили понад 600 мільйонів гривень 11:25
Фахівці Державної екологічної інспекції у Чернігівській області продовжують фіксувати наслідки військової агресії рф, які, на жаль, зростають.
Випускники з числа пільгових категорій отримають матеріальну допомогу 10:34
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 24 червня 2025 року погодив надання одноразової матеріальної допомоги 24 випускникам і випускницям закладів загальної середньої освіти м. Чернігова, які належать до пільгових категорій.
Хотів придбати автомобіль, натомість втратив понад 270 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання 10:22
Поліцейські наполегливо рекомендують мешканцям Чернігівщини бути обачними під час покупок в соцмережах та на сайтах безкоштовних оголошень.