Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 червня, 19:27:20

За даними столичної міліції, у наметовому містечку на Майдані Незалежності в Києві зґвалтували мешканку Чернігівщини

31.12.2013   10:33Агенцiя

У наметовому містечку на Майдані в Києві зґвалтували жінку

Як повідомили УНІАН у відділі зв’язків з громадськістю ГУ МВС України в місті Києві, інцидент стався сьогодні близько 15.00.

За попередніми даними жінка, 1982 року народження, мешканка Чернігівської області, звернулася до міліції з повідомленням про скоєння стосовно неї злочину.

На місце події відразу прибули слідчо-оперативні групи, які опитали потерпілу.

 З її слів, невідомий чоловік запросив її до одного з наметів, який знаходиться біля стели Незалежності на центральній столичній площі, де зґвалтував, і після чого втік.

Наразі повідомлення про злочин задокументовано та внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст.152 (зґвалтування) КК України.


 http://www.unian.ua/news/615246-u-nametovomu-mistechku-na-maydani-v-kievi-zvaltuvali-jinku-militsiya.html

Останні новини Чернігівщини

Найбільше він любив людей і небо: у Ніжині відкрили меморіальну дошку Герою України Данилу Мурашку 17:20

Сьогодні у Ніжині відбулося відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка, Героя України, легендарного військового льотчика, майора Данила Мурашка. Встановлено її на вулиці, яка віднедавна гордо носить його ім’я.

Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36

Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.

Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13

19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.

Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44

З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.

Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини