Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 22 червня, 03:08:37

Держфінінспекцією в Чернігівській області за результатами ревізії бюджету м. Прилуки виявлено втрат майже на 1,5 млн грн.

19.12.2013   09:49Агенцiя

Фахівці Держфінінспекції виявили порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 1485,0 тис.грн під час ревізії бюджету м.Прилуки, в ході якого охоплено контролем виконком Прилуцької міської ради, КЛПЗ «Прилуцька центральна міська лікарня, відділ освіти Прилуцької міської ради, комунальне підприємство «Міськсвітло», Прилуцьке управління Державної казначейської служби України Чернігівської області.

Найбільш поширеними фінансовими порушеннями, що були виявлені в ході ревізії бюджету, є:
- недоотримання доходів міським бюджетом в результаті неперерахування балансоутримувачами до бюджету належної частки орендної плати за користування об’єктами комунальної власності по укладених договорах – 159 тис. грн,
- неперерахування коштів від приватизації комунального майна до бюджету та акумулювання їх на рахунку органу, що контролює справляння надходжень до бюджету, на суму 356 тис. грн,
- неперерахування до міського бюджету суб’єктами господарювання коштів за тимчасове користування місцями розташування засобів зовнішньої реклами та замовниками будівництва пайового внеску на суму 84 тис. грн,
- покриття за рахунок коштів на утримання установ витрат сторонніх юридичних осіб на суму 83 тис.грн,
- нарахування та виплата заробітної плати з порушенням чинного законодавства –45 тис.грн,
- проведення зайвих виплат бюджетних коштів внаслідок завищення обсягу та вартості наданих послуг – 109 тис. грн,
- зайве виділення бюджетних коштів одержувачам внаслідок завищення бюджетних асигнувань – 88 тис. грн,
- покриття за рахунок коштів загального фонду видатків, які мають здійснюватись за рахунок спеціального фонду (без відновлення видатків загального фонду) – 220 тис. грн,
- завищення потреби в бюджетних коштах – 306 тис. грн,
- недоотримано власних надходжень бюджетною установою за надані платні послуги – 16 тис. гривень.

За результатами проведених контрольних заходів на 33 посадові особи складено протоколи про адміністративне правопорушення, притягнуто до дисциплінарної та матеріальної відповідальності 19 посадових осіб, застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами та призупинення бюджетних асигнувань.
Про результати ревізії поінформовано правоохоронні органи.


Прес-служба Держфінінспекції в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: як приготувати курку в рукаві для запікання 11:51

Винахідник рукавів для запікання — справжній геній. Адже це кухонне пристосування максимально спростило процес приготування страв і позбавило господинь від подальшої необхідності вимивати духову шафу.

21 червня – День літнього сонцестояння, або справжній День Купала

21 червня – День літнього сонцестояння, або справжній День Купала 11:49

Літнє сонцестояння – це астрономічний початок літа, у цей день у Північній півкулі встановлюється найдовший день та найкоротша ніч. Подібне явище спостерігається у цей же час у грудні, коли тривають найдовша ніч і найкоротший день у році.

Гороскоп на наступний тиждень з 21 по 27 червня

Гороскоп на наступний тиждень з 21 по 27 червня 11:44

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 21 по 27 червня 2021 року.

21 червня - Міжнародний День Йоги

21 червня - Міжнародний День Йоги 07:41

Йога є однією з найдавніших як фізичних, так і духовних, вольових практик, яка виникла в Індії. Слово «йога» в санскриті означає приєднуватися чи об’єднуватися, символізує об’єднання тіла і свідомості.