Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 16 вересня, 21:28:30

Працівників правоохоронних органів привітали з професійним святом

18.12.2013   08:38

17 грудня у залі засідань УМВС України в області відбулися урочисті збори з нагоди Дня міліції України.

Працівників міліції та ветеранів органів внутрішніх справ привітали голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко, голова обласної ради Анатолій Мельник, секретар Чернігівської міської ради Олег Шеремет, керівники правоохоронних та судових органів, колеги з Брянської та Гомельської областей.

На початку зустрічі привітав присутніх, вручив відзнаки та цінні подарунки начальник Управління Міністерства внутрішніх справ України в Чернігівській області генерал-майор міліції Олександр Михайлик.

Вітаючи тих, хто за покликом серця обрав для себе нелегку, тривожну та вкрай важливу для суспільства професію – захищати життя, честь і гідність громадян, стверджувати в Українській державі законність та правопорядок, голова облдержадміністрації Володимир Хоменко подякував їм за сумлінну працю, мужність і відданість обраній справі «Президент України Віктор Янукович визначив приоритетні принципи діяльності органів внутрішніх справ: «Це патріотизм, це чесність і неприйняття корупції у будь-яких проявах, це безумовна повага до прав людини, це верховенство права».

Сьогодні українська міліція – як складова частина суспільного організму – переживає відповідальний період перебудови, адаптації до нових умов правоохоронної діяльності, сучасної ідеології та практики», - наголосив очільник області.

Він підкреслив: працівники органів внутрішніх справ області докладають чимало зусиль для оздоровлення криміногенної ситуації в регіоні. Завдяки їхній високопрофесійній діяльності створюються умови щодо збереження в наших містах і селах стабільності, громадянського миру і спокою, зміцнення правопорядку.

«Люди у міліцейській формі завжди мають залишатися гарантами людської віри у справедливість, рівність всіх перед законом, недоторканість прав і свобод громадян, які вони захищають, порою ризикуючи своїм життям.

Ми віддаємо шану ветеранам органів внутрішніх справ, які віддали свої сили і здоров’я служінню Закону; низько вклоняємось пам’яті загиблих правоохоронців, котрі ціною власного життя захистили людей від злочинних посягань: надаємо підтримку і допомогу їхнім сім’ям», - відзначив голова облдержадміністрації.

Органи виконавчої влади та місцевого самоврядування області активно долучаються до розв’язання проблем, що постають у повсякденній діяльності міліцейських підрозділів, їх матеріально-технічному забезпеченні, вирішенні побутових питань. Як повідомив Володимир Хоменко, наразі вирішується питання передачі найближчим часом обласному управлінню МВС чотирьох квартир для співробітників міліції.

Кращі працівники правоохоронних органів області отримали відзнаки обласної державної адміністрації, обласної та міської рад.
 

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 169 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 169 нових випадків COVID-19 19:41

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 16 вересня в області зафіксовано 169 нових випадків COVID-19.

Владислав Кухар: Усі, хто зараз у стаціонарі з діагнозом Covid-19 – невакциновані й наразі жалкують, що не зробили вчасно щеплення

Владислав Кухар: Усі, хто зараз у стаціонарі з діагнозом Covid-19 – невакциновані й наразі жалкують, що не зробили вчасно щеплення 19:35

У Чернігові днями вакцинували проти Covid-19 вже 50-тисячного мешканця. Проведення масової вакцинації в нашому місті було однією з тем обговорення на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради, 16 вересня.

Про дотримання суб’єктами господарювання законодавства у фітосанітарній сфері йшлося під час семінару за участю чернігівських студентів

Про дотримання суб’єктами господарювання законодавства у фітосанітарній сфері йшлося під час семінару за участю чернігівських студентів 19:30

16 вересня в Управлінні фітосанітарної безпеки відбувся семінар на тему «Дотримання суб’єктами господарювання законодавства у сфері насінництва та розсадництва, охорони прав на сорти рослин, захисту рослин, а також запобігання поширенню контрафактного насіння при здійсненні реалізації та зберіганні насіння і садивного матеріалу». До участі у ньому запросили студентів випускного курсу Чернігівського Національного технологічного університету, які навчаються за спеціальністю «Агрономія».

В’ячеслав Чаус: Формування тарифу на тепло залежить від місцевої влади. Наше завдання – максимальна співпраця

В’ячеслав Чаус: Формування тарифу на тепло залежить від місцевої влади. Наше завдання – максимальна співпраця 17:03

Уже зовсім скоро розпочнеться черговий опалювальний сезон. І чим ближче, тим «гарячіше» обговорюються тарифні питання.

Цифровізація в архівній справі – тема зустрічі голови обласної ради Олени Дмитренко з головою Державної архівної служби України Анатолієм Хромовим 14:35

Сьогодні голова обласної ради Олена Дмитренко провела робочу зустріч з головою Державної архівної служби України Анатолієм Хромовим та директором Державного архіву Чернігівської області Раїсою Воробей.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини