Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 24 червня, 11:12:28

У Чернігові прокуратура змусила взяти під охорону недобудований об’єкт, який споруджується за кошти бюджету

16.12.2013   13:43Агенцiя

Прокуратурою м. Чернігова внесено подання чернігівському міському голові про усунення порушень вимог природоохоронного законодавства.

Порушення, виявлені перевіркою прокуратури міста, полягають передусім у невиконанні багатьох заходів затвердженої міською радою Програми поліпшення екологічного стану м. Чернігова, запланованих на 2013 рік.

За 11 місяців цього року профінансовано лише чверть цих заходів. Як наслідок, не виконаними залишились коригування робочого проекту та проведення меліоративних робіт по ложу водосховища №1 на р. Стрижень, розчищення русла р. Стрижень на ділянці від пр. Перемоги до вул. Гетьмана Полуботка, поетапна заміна аварійних і фаутних насаджень, рекультивація біологічних ставків міських очисних споруд, розробка схеми санітарного очищення та прибирання міста, інвентаризація зелених насаджень, ремонт системи зливного водовідведення та реконструкція очисних споруд зливної каналізації та інші заходи.

Також у поданні прокурора йдеться про виявлення факту неналежного контролю за станом будівництва комплексу споруд на міському полігоні твердих побутових відходів у с. Масани. Спорудження установки для утилізації рідких токсичних побутових відходів там розпочате у 2012 році, але у вересні цього року воно призупинене підрядником через припинення оплати. У об’єкт вже вкладено понад мільйон гривень бюджетних коштів. Попри це, в кінці листопада, на час прокурорської перевірки, там не було вжито заходів зі збереження майна.

Недобудоване приміщення стояло не законсервоване, мало відкриті отвори в стінах, завезене обладнання не охоронялося.

На даний час подання прокурора знаходиться на розгляді. Вже відомо про вжиті заходи з охорони недобудованого об’єкта на полігоні відходів.

Прес-служба прокуратури м. Чернігова

Останні новини Чернігівщини

Чергова ДТП - наслідок недотримання правил дорожнього руху

Чергова ДТП - наслідок недотримання правил дорожнього руху 11:04

Учора близько 18-ї години на проспекті Миру, місцева жителька 1994 року народження, керуючи транспортним засобом FIAT, при повороті з головної дороги на другорядну, не надала переваги у русі автомобілю CHERY, в результаті чого сталося зіткнення.

Прилуки: перше засідання конкурсної комісії

Прилуки: перше засідання конкурсної комісії 10:52

23 червня в сесійній залі Прилуцької міської ради відбулося перше засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на зайняття посади директора Прилуцької міської центральної бібліотеки ім. Л.Забашти.

Олександр Кодола провів особистий прийом громадян

Олександр Кодола провів особистий прийом громадян 10:48

23 червня відбувся особистий прийом у Ніжинського міського голови Олександра Кодоли.

Чернігів: міський голова  зустрівся з обдарованою молоддю та відмінниками навчання і вручив стипендії

Чернігів: міський голова зустрівся з обдарованою молоддю та відмінниками навчання і вручив стипендії 10:45

23 червня у приміщенні сесійної зали Чернігівської міської ради відбулася традиційна щорічна зустріч міського голови з обдарованою молоддю та відмінниками навчання закладів середньої освіти міста Чернігова.

Аграрії Придесення обговорили в облраді питання ринку землі

Аграрії Придесення обговорили в облраді питання ринку землі 10:40

У сесійній залі обласної ради агровиробники провели збори з нагоди запуску ринку землі. До заходу долучилися перший заступник голови обласної ради Ніна Лемеш та заступник голови обласної ради Дмитро Блауш.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини