Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 червня, 07:53:21

За неякісне вугілля доведеться відповідати

12.12.2013   14:58

Апеляційний суд підтримав позицію прокуратури та притягнув до відповідальності керівника освітньої установи

Ухвалою апеляційного суду Чернігівської області 11.12.2013 залишено в силі рішення Носівського районного суду від 13.09.2013 у справі за позовом прокурора Носівського району в інтересах держави в особі відділу освіти райдержадміністрації до керівника зазначеної освітньої установи про стягнення шкоди, заподіяної при виконанні трудових обов’язків.

Остання внаслідок неналежного виконання своїх посадових обов’язків за результатами проведеного тендеру на закупівлю вугілля уклала з комерційним підприємством договір із суттєвими та грубими порушеннями вимог Закону України “Про здійснення державних закупівель”.

Більше того, через поверхове ставлення керівника відділу освіти, як розпорядника бюджетних коштів, до виконання своїх повноважень, до навчальних закладів Носівського району поставлено вугілля неналежної якості.

За принципової та наполегливої позиції прокуратури області законне рішення суду першої інстанції залишено в силі, начальника відділу освіти притягнуто до матеріальної відповідальності.

Останні новини Чернігівщини

21 червня - Міжнародний День Йоги

21 червня - Міжнародний День Йоги 07:41

Йога є однією з найдавніших як фізичних, так і духовних, вольових практик, яка виникла в Індії. Слово «йога» в санскриті означає приєднуватися чи об’єднуватися, символізує об’єднання тіла і свідомості.

21 червня - День літнього сонцестояння

21 червня - День літнього сонцестояння 07:37

День літнього сонцестояння, як правило 20 або 21 червня.

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

АНОНСИ ПОДІЙ