Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 20 вересня, 05:39:38

За неякісне вугілля доведеться відповідати

12.12.2013   14:58

Апеляційний суд підтримав позицію прокуратури та притягнув до відповідальності керівника освітньої установи

Ухвалою апеляційного суду Чернігівської області 11.12.2013 залишено в силі рішення Носівського районного суду від 13.09.2013 у справі за позовом прокурора Носівського району в інтересах держави в особі відділу освіти райдержадміністрації до керівника зазначеної освітньої установи про стягнення шкоди, заподіяної при виконанні трудових обов’язків.

Остання внаслідок неналежного виконання своїх посадових обов’язків за результатами проведеного тендеру на закупівлю вугілля уклала з комерційним підприємством договір із суттєвими та грубими порушеннями вимог Закону України “Про здійснення державних закупівель”.

Більше того, через поверхове ставлення керівника відділу освіти, як розпорядника бюджетних коштів, до виконання своїх повноважень, до навчальних закладів Носівського району поставлено вугілля неналежної якості.

За принципової та наполегливої позиції прокуратури області законне рішення суду першої інстанції залишено в силі, начальника відділу освіти притягнуто до матеріальної відповідальності.

Останні новини Чернігівщини

Смаічні рецепти вихідного дня: 8 приголомшливих французьких соусів, які можна легко приготувати вдома

Смаічні рецепти вихідного дня: 8 приголомшливих французьких соусів, які можна легко приготувати вдома 13:07

Будь-яку найсмачнішу страву може зіпсувати один маленький нюанс. З іншого боку, цей самий нюанс може кардинально поліпшити смак навіть найбільш невдалої страви.

11 міфів у психології, в які всі чомусь досі вірять

11 міфів у психології, в які всі чомусь досі вірять 13:00

Швидше за все, не залишилося жодної людини, яка хоч раз не пройшла б який-небудь психологічний тест.

Гороскоп на наступний тиждень з 20 по 26 вересня

Гороскоп на наступний тиждень з 20 по 26 вересня 12:33

Головна подія тижня відбудеться 23 вересня. Йдеться про осіннє рівнодення, у цей день Сонце зайде у знак Терезів. Крім того, період з вівторка до п’ятниці відрізняється завзятістю, посиленням свого впливу, захопленням влади.

19 вересня - День народження смайла

19 вересня - День народження смайла 12:24

19 вересня 1982 в 11:44 ранку Скотт Фалман, професор психології університету Карнегі Меллон у Піттсбурзі, відправив колегам електронне повідомлення.