Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 березня, 19:36:04

Триває збір благодійних пожертв для Рубана Дмитра

12.12.2013   14:47Агенцiя

МГО ЦПМ “Апельсин” придбала чергову партію ліків для Рубана Дмитра, 12 грудня 2013 року.

Придбано ліки загальною вартістю 1 440,00 грн. Минулого місяця ця сума становила 1 386,00 грн. Можна зробити висновок – щомісячно для підтримки організму хлопця необхідно біля 1 500 грн. це не враховуючи вартісті самої хіміотерапії.
Напередодні добровольці організації провели вилучення благодійних пожертв зі скриньок, які розташовані в магазинах міста. За місяць у скриньки назбиралося 1369,44 грн.

Підліток мужньо переносить вже третій курс хіміотерапії. Він вірить у своє одужання та сподівається на допомогу небайдужих людей.
Нагадуємо, що на початку вересня МГО ЦПМ “Апельсин” розпочала збори благодійних пожертв на лікування учня 11-го класу Рубана Дмитра, якому встановили діагноз лімфацитарна лімфома, стадія III Б.

Якщо Ви бажаєте допомогти, можете перерахувати благодійні пожертви на:
МГО ЦПМ “Апельсин”
Код: 26180123
р/р 26003188890 в АБ “Укргазбанк” в м. Києві
МФО 320478
Призначення платежу: “Безповоротна фінансова допомога на акцію “Врятуймо добру людину. Рубан Дмитро.”

Висловлюємо подяку підприємцям та керівникам організацій, як вже встановили скриньки:
· “Шиворот на виворот” – пр-т. Миру 194/2
· ФОП Шевченко Д. О. – Оптовий склад біля центрального ринку, бутік 42
· Магазин молодіжного одягу “House” – ТРК “Мегацентр”, 2 поверх, бутік 221
· Магазин дитячого й підліткового одягу “PULEDRO” – ТРК “Мегацентр”, 2 поверх, бутік 220
· Колегіум № 11 – пр-т. Миру, 137
· КМЦ “Інтермеццо” – вул. Шевченка, 5

За детальною інформацією звертайтесь до Ірини Черенько (067)9458330, (063)7062660, (0462)93-00-13, cpmapelsin@mail.ru

Дмитро Лук’янов
Менеджер по зв’зкам з громадськістю
МГО ЦПМ “Апельсин”

Останні новини Чернігівщини

За позовом прокуратури зобов’язано укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву» 17:44

Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов Корюківської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Управління містобудування та архітектури Чернігівської обласної державної адміністрації щодо зобов’язання укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву», розташованув селі Стольне Корюківського району.

Чернігівські спортсмени — призери чемпіонату України з рукопашного бою в Києві 17:33

З 21 до 22 березня в Києві відбувся 26-й чемпіонат України з рукопашного бою.

Крок до безбар’єрності: у Куликівській лікарні облаштовують ліфт та нове реабілітаційне відділення 17:10

У Куликівській громаді активно впроваджують принципи безбар’єрності в охороні здоров’я та сучасні стандарти лікування, щоб кожен пацієнт отримував якісну та сучасну допомогу у безпечному і комфортному середовищі.

Прокуратура на захисті інтересів чернігівців щодо відведення та використання земель центральної частини міста 16:35

Північним апеляційним господарським судом відхилено апеляційну скаргу Чернігівської міської ради та залишено без змін рішенняГосподарського суду Чернігівської області, яким задоволено позов обласної прокуратури в інтересах держави в особі територіальної громади міста Чернігова до Чернігівської міської радипро визнання недійсним пункту рішення, визнання недійсною та скасування державної реєстрації земельної ділянки.

Служба зайнятості зміцнює партнерство з бізнесом Менщини 16:03

Дієвий діалог із бізнесом, реальні результати та нові перспективи співпраці – саме так можна підсумувати робочий візит директорки Чернігівського обласного центру зайнятості Людмили Ключник на Менщину.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини