Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 червня, 07:06:37

Акція "Випускник" для дітей-сиріт

12.12.2013   08:46Агенцiя

Спеціалісти Чернігівського МЦЗ провели акцію "Випускник" для 32 дітей-сиріт, які навчаються у професійно-технічних навчальних закладах міста.

Захід розпочали з екскурсії центром зайнятості, під час якої хлопці та дівчата мали змогу побачити ланцюжок надання соціальних послуг, поспілкуватись зі спеціалістами, ознайомитись з інформаційним наповненням секторів, „попрацювали” з базою вакансій у тач-скріні.

Під час акції учасники отримали інформацію про ситуацію на ринку праці та перспективи його розвитку, а також дізналися про новації Закону України «Про зайнятість населення».

Цього дня випускники мали нагоду поспілкуватись безпосередньо з представниками підприємств міста, зокрема ПАТ “Елегант”, ПАТ “Базис”, ПП “Седам-маркет”, “ВТП Бравалюр”. Вони розповіли молодим людям про можливості працевлаштування на підприємствах та сучасні вимоги до робітників та перспективи кар’єрного росту на виробництві.

На завершення спеціалісти центру зайнятості надали консультації щодо пошуку бажаної роботи та відповіли на всі запитання гостей.

Тетяна Коваленко, Чернігівський МЦЗ

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.

АНОНСИ ПОДІЙ