Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 15 червня, 12:08:26

В гостях у служби зайнятості студенти

10.12.2013   08:29Агенцiя

В обласному центрі зайнятості відбулася зустріч представників Чернігівського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів та служби зайнятості зі студентами, які мають інвалідність.

У дружній та невимушеній атмосфері вони обговорили актуальні проблеми, які щодня постають перед людьми з інвалідністю.

Відкриваючи захід із вступним словом до студентів звернулися заступник директора Чернігівського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів Віктор Падалка та заступник директора Чернігівського ОЦЗ Максим Торжевський.

Про комплекс соціальних послуг, передбачених Законом України "Про основи соціальної захищеності інвалідів", розповіла молодим людям провідний економіст Чернігівського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів Ярослава Широян. Зокрема вона наголосила на тому, що студенти, які навчаються за контрактом, можуть розраховувати на оплату за навчання, за умови високої успішності.

Заступник начальника відділу організації сприяння працевлаштування Чернігівського ОЦЗ Олена Кошмар зупинилася на послугах служби зайнятості для людей з інвалідністю, умовах реєстрації у центрах зайнятості. Вона зазначила, що у січні-листопаді 2013 року на обліку в центрах зайнятості області перебувало 1123 громадяни цієї категорії. За сприяння служби зайнятості працевлаштовано 379 осіб. Нагодою відкрити власну справу, отримавши виплату допомоги по безробіттю одноразово, скористалися 35 осіб; 90 громадян цієї категорії проходили професійне навчання, 68 – брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру.

Інформацію про ефективні прийоми пошуку роботи, методи самопрезентації, правила написання резюме та ведення співбесіди з роботодавцями студентам розповіли фахівці відділу організації профорієнтації Чернігівського ОЦЗ – начальник відділу Ніна Заліська та заступник начальника відділу Марина Кривопала.

Хлопці та дівчата змогли поетапно пройти усі сходинки, які стануть їм у нагоді під час пошуку першого робочого місця. Вони зробили висновок: пошук роботи потрібно розпочинати якомога раніше. А особиста активність, ініціативність, цілеспрямованість, комунікабельність допоможуть їм досягти бажаного успіху.

Оксана Большак, головний спеціаліст відділу організаційної та інформаційної роботи
 

Останні новини Чернігівщини

"Чернігів стародавній": географія відвідувачів розширюється 10:22

Поступово збільшується потік відвідувачів у музейні об’єкти Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній». Розширюється і їх географія.

Більше 73 мільйонів гривень дитячих коштів стягнуто на Чернігівщині

Більше 73 мільйонів гривень дитячих коштів стягнуто на Чернігівщині 09:45

Деякі боржники зневажливо ставляться до обов’язку сплачувати аліменти, а інколий навмисно приховують правдиву інформацію про розмір своїх доходів та місце проживання.

Бібліотекам у Чернігові передали нові видання Інституту національної пам’яті

Бібліотекам у Чернігові передали нові видання Інституту національної пам’яті 09:37

11 червня бібліотеки Чернігова отримали нові видання Українського інституту національної пам’яті.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:06

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 14 червня травня по 8:00 15 червня 2021 року.

Олександр Кодола про важливі соціально-економічні проекти для розвитку Ніжина

Олександр Кодола про важливі соціально-економічні проекти для розвитку Ніжина 08:50

14 червня відбулася щотижнева оперативна нарада.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини