Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 15 червня, 13:33:10

Працівники Чернігівської митниці Міндоходів затримали рекордну суму валюти

10.12.2013   08:14

Вночі у вихідні під час проведення митного контролю потягу сполученням "Київ-Мінськ" працівники Чернігівської митниці Міндоходів знайшли справжній валютний скарб. Це рекордна сума, яку протягом останніх років вилучили на митних постах Чернігівщини.

Громадянка Республіки Білорусь, яка їхала у восьмому вагоні, відмовилася від пропозиції заповнити митну декларацію. Вона пояснила, що везе з собою лише особисті речі. Після усного опитування працівники залізничного пункту пропуску «Горностаївка» оглянули дорожню валізу цієї пасажирки.

Під особистими речами та підкладкою вони знайшли чотири пакунки, загорнуті в поліетилен і приклеєні скетчем до дна валізи. У кожному з них - по 50 тисяч доларів США. Загальна сума валюти, яку пасажирка намагалася незаконно вивезти з України до Білорусі, за курсом Національного банку України становить 1 мільйон 598тисяч 600 гривень.

Провину свою жінка визнала. І у письмовому поясненні зазначила, що не задекларувала та приховала від митного контролю валютні кошти, тому, що не мала дозвільних документів на переміщення готівки.

200 000 доларів США вилучені та передані до каси Чернігівської митниці Міндоходів. Дії цієї громадянки мають ознаки порушення митних правил, передбачені статтею 483 Митного кодексу України. Рішення прийматиме суд, а зазначена стаття, крім конфіскації коштів, передбачає ще й штраф - сто відсотків від прихованої суми.

Як нагадав начальник Чернігівської митниці Міндоходів Олександр Іванов, минулого року на тому ж залізничному пункті пропуску «Горностаївка» було затримано 180 тисяч доларів, які також намагалися підпільно вивезти з України. Це сталося в тому ж поїзді маршрутом «Київ-Мінськ», який також саме у нічний час перетинав українсько-білоруський кордон. Як свідчать результати, пильність професіоналів не можна приспати у будь-який час доби.

Вилучені минулого року 180 тисяч доларів за рішенням суду вже перераховані до Державного бюджету.
 

Останні новини Чернігівщини

"Чернігів стародавній": географія відвідувачів розширюється 10:22

Поступово збільшується потік відвідувачів у музейні об’єкти Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній». Розширюється і їх географія.

Більше 73 мільйонів гривень дитячих коштів стягнуто на Чернігівщині

Більше 73 мільйонів гривень дитячих коштів стягнуто на Чернігівщині 09:45

Деякі боржники зневажливо ставляться до обов’язку сплачувати аліменти, а інколий навмисно приховують правдиву інформацію про розмір своїх доходів та місце проживання.

Бібліотекам у Чернігові передали нові видання Інституту національної пам’яті

Бібліотекам у Чернігові передали нові видання Інституту національної пам’яті 09:37

11 червня бібліотеки Чернігова отримали нові видання Українського інституту національної пам’яті.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:06

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 14 червня травня по 8:00 15 червня 2021 року.

Олександр Кодола про важливі соціально-економічні проекти для розвитку Ніжина

Олександр Кодола про важливі соціально-економічні проекти для розвитку Ніжина 08:50

14 червня відбулася щотижнева оперативна нарада.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини