Чернігівська область: рятувальники закликають населення бути уважними при користуванні пічним опаленням
Взимку більшість пожеж з трагічними наслідками виникає через порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації приладів опалення. Лише протягом останніх днів на Чернігівщині з цієї причини загинуло 2 людини.

Так, 6 грудня о 23:55 загорівся один з житлових будинків у с. Орлівка Куликівського району. Внаслідок цього загинула його 86-річна господарка. До лиха призвело займання білизни на лежанці, що розташовувалася впритул до опалювальної печі.
Інший трагічний випадок стався 7 грудня о 22:53 у с. Григорівка Ніжинського району. Тут під час пожежі, що виникла внаслідок випадіння жаринок з незачинених щільно топкових дверцят печі на дерев’яну підлогу, загинув 78-річний господар оселі.
Інформуючи про ці факти пожеж, Управління ДСНС у Чернігівській області закликає населення частіше звертати увагу на стан печей, димарів з метою своєчасного очищення їх від сажі, а також виявлення та замурування тріщин. Щоб уникнути загоряння від теплового впливу, не перегрівайте надмірно опалювальні прилади та не розташовуйте поблизу них ліжка, меблі, дрова або інші спалимі речі. Пам’ятайте, що дотримання правил пожежної безпеки допоможе Вам уникнути лиха й зберегти своє життя та майно.
Останні новини Чернігівщини
Три школи Чернігівщини отримають майже 60 мільйонів гривень держсубвенції на модернізацію харчоблоків 11:38
У трьох закладах загальної середньої освіти області модернізують кухні за кошти держсубвенції. Відповідно до рішення Кабінету Міністрів від 25 червня 2025 року № 602-р на ці потреби спрямують близько 60 мільйонів гривень.
На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 11:16
Слідчі поліції Чернігівщини встановили факти злагодженої протиправної діяльності зловмисників у складі організованої злочинної групи.
Виконання бюджету у 2025 році: звіт за підсумками І кварталу 09:55
26 червня 2025 року на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради начальниця фінансового управління Олена Лисенко представила звіт про виконання бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал поточного року.
«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»: Чернігівщина з 2 медалями 09:32
Минулого тижня завершилися спортивні змагання «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» сезону 2024/2025 років.
У Чернігові поліцейські оперативно затримали грабіжника 08:49
Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 24-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном з ломбарду в Чернігові.