Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 19 червня, 09:09:15

10 років – на сторожі здоров'я

17.12.2011   12:08Агенцiя

Роботу по наближенню кваліфікованої допомоги до населення неможливо уявити без моніторингу стану здоров'я жителів області, з'ясування факторів, що на нього впливають, вивчення тенденцій розвитку системи охорони здоров”я Чернігівщини, координації спільних дій медичних працівників по наданню спеціалізованої і невідкладної медичної допомоги.

А ще – без впровадження сучасних методів управління закладами охорони здоров'я і застосування нових інформаційних технологій, а також без виваженої, планомірної і обґрунтованої санітарно-просвітницької роботи.

У цьому суттєву допомогу медикам Чернігівщини надають працівники Обласного центру інформаційно-аналітичних технологій і пропаганди здорового способу життя, якому виповнилося 10 років від часу заснування.

Заклад створений 16-го грудня 2011-го року через об”єднання Обласного центру здоров”я і національного реєстру обласної лікарні.
На початку свого існування ОЦІАТ і ПЗСЖ стикнувся із багатьма здавалося б невирішуваними питаннями – забезпеченням кадрами, зокрема, спеціалістами медичного профілю, проблемою укомплектування відділу медичної та економічної статистики. Та поступово завдяки виваженій позиції з боку керівництва УОЗ ОДА, висококваліфікованих спеціалістів-управлінців, які очолювали заклад, вдалося налагодити поточку роботу центру.

У закладі на 90% оновлено парк апаратно-програмних комплексів, створено локальну мережу, придбано оргтехніку, поліпшено поліграфічну базу. Все це дозволило створити потужний сегмент у розгалуженій мережі єдиного медичного інформаційного простору Чернігівщини. Працівники центру, а їх на сьогодні налічується 75, вбачають своє головне завдання у проведенні якісної санітарно-просвітницькій роботі шляхом видання методичної літератури, санбюлетенів, заклику населення до здорового способу життя.

У структурі центру сьогодні створено відділи медичної та економічної статистики, відділ впровадження інформаційних технологій, пропаганди здорового способу життя, технічного нагляду, експертизи, АГС. Закладом забезпечується широке інформування населення та медичних працівників області про ризики для здоров”я, моніторинг матеріалів з охорони здоров”я у ЗМІ, супровід сайту УОЗ та поширення інформації про шляхи реформування медичної галузі.

ОЦІАТ і ПЗСЖ володіє найповнішими статистичними даними щодо стану здоров”я населення Чернігівщини, вивчає професійну думку медичних працівників щодо покращення надання допомоги жителям області.
З нагоди 10-річчя ОЦІАТ і ПЗСЖ в УОЗ ОДА відбулися урочисті збори за участю колективу установи, колишніх її працівників, керівників лікувально-профілактичних закладів.

Зокрема, начальник управління охорони здоров”я облдержадміністрації Галина Василькова подякувала його працівникам за сумлінну працю і наголосила – без центру неможливо уявити роботу медичної галузі Чернігівщини, адже він робить значний внесок у розвиток системи охорони здоров”я області. Кращих працівників закладу було нагороджено Почесними грамотами УОЗ ОДА.


Прес-служба Управління охорони здоров”я облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Прокурором доведено винуватість прилучанина у незаконних вирубках дерев на майже 800 тис грн

Прокурором доведено винуватість прилучанина у незаконних вирубках дерев на майже 800 тис грн 08:56

Вироком Прилуцького міськрайонного суду затверджено угоду про визнання винуватості між прокурором та обвинуваченим.

Нетверезий водій спричинив ДТП і намагався уникнути відповідальності

Нетверезий водій спричинив ДТП і намагався уникнути відповідальності 08:45

Виклик про дорожньо-транспортну пригоду без потерпілих на перехресті проспекту Миру – вулиці В’ячеслава Чорновола патрульні отримали близько четвертої ранку.

У Чернігові вогнеборці ліквідували загоряння на даху п'ятиповерхового житлового будинку

У Чернігові вогнеборці ліквідували загоряння на даху п'ятиповерхового житлового будинку 08:33

18 червня об 11:20 до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу даху п'ятиповерхового житлового будинку, що в обласному центрі по вул. Рокосовського, 11.

19 червня - Всесвітній день прогулянки

19 червня - Всесвітній день прогулянки 08:25

World Sauntering Day створений в 1979 році WT Rabe у відповідь на зростаючу популярність бігу підтюпцем.

19 червня - День фермера

19 червня - День фермера 08:24

Вже традиційно, але за загальним терміном "фермер" сьогодні в Україні стоять різні групи сільхозвиробників.