Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 травня, 23:14:51

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

05.12.2013   09:44

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 04 грудня по 08 годину 05 грудня 2013 року

МНС

МНС

Протягом доби зареєстровано 1 пожежу в житловому секторі.

1. Пожежа в житловому секторі – Чернігівський р-н, с. Ст. Білоус – О 03 год. 10 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем знищено покрівлю, пошкоджено перекриття. Причина та збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 150 000 грн.

Виявлення та знищення ВНП:

04.12.2013 року о 16 год. 15 хв. у м. Чернігові по вул. Гагаріна, на відстані 7 м від залізничного полотна, було виявлено артилерійський снаряд калібром 100 мм часів ВВв. Місце знахідки ВНП охороняється співробітниками Чернігівського РВ УМВС України в області. Знищення даного ВНП планується здійснити групою піротехнічних робіт АРЧ АРЗ СП УДСНС у Чернігівській області 05.12.2013 року.

Останні новини Чернігівщини

Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46

Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.

 57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції

57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44

Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.

19 травня: цей день в Україні і світі

19 травня: цей день в Україні і світі 08:42

День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression

Надзвичайні події в області за останню добу 10:48

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини