Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 13:32:31

Макарони та свіжа випічка в Менській виправній колонії № 91

04.12.2013   08:04Агенцiя

В Менській виправній колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області нещодавно було розпочато виробництво макаронних виробів для забезпечення різноманітності харчування засуджених.

«У 2013 році установою було придбано макаронну лінію, за допомогою якої виготовляються макаронні вироби різних видів: трубчасті, короткі, фігурні. Найбільше засудженим смакують фігурні вироби, перші страви з якими нагадують домашні супи та трубчасті макарони – так звані спагетті, як гарнір», - розповів заступник начальника управління Василь Гавриленко.

Також, виправною колонією було перейнято досвід Прилуцької виховної колонії та розпочато випічку пиріжків, які реалізуються в крамниці установи. Спеціально для виробництва власної випічки в поточному році установою було придбано пекарську шафу.

Але постало питання хто і як, за якими рецептами і що випікати. Дуже рідко у засуджених чоловіків зустрічається хист до кулінарних шедеврів, але результат першої випічки приємно здивував: з першої ж спроби пиріжки вийшли золотисті, духмяні та на диво смачні.

Запах свіжої випічки миттєво заполонив територію установи та створив неабияку рекламу. Пиріжки з повидлом та капустою, пишні солодкі здоби красувались в крамниці не довго. Шалений попит на свіжу домашню випічку довів, що обрано правильний курс щодо розширення асортименту товарів крамниці.


Управління державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.