Міліція затримала чернігівку, яка мало не вбила свого знайомого
Працівники карного розшуку Чернігівського міського відділу затримали 20-річну жительку обласного центру, яка в ході п’яної сварки двічі вдарила ножем свого знайомого за те, що він побив її співмешканця.

Вся весела компанія, яка зібралася того вечора у Олексія, складалася з постійних клієнтів цього помешкання. Ні його власники - співмешканці Олексій та Марія, ні їхні гості – теж співмешканці Віктор з Ніною ніде не працюють, ведуть, асоціальний спосіб життя. То ж і цього разу зібралися вони з приводу, що вже став традиційним – весело «відпочити від безробіття», розпивши пляшку-другу оковитої. Фінал цієї історії також виявився прогнозованим – після певної дози спиртного зав’язалася сварка, яка досить швидко переросла в бійку. В ході конфлікту Олексій виявився дужчим за Віктора, але тому на допомогу прийшла його співмешканка Ніна. Побачивши, що Віктора побивають, жінка вхопила кухонного ножа та двічі вдарила ним супротивника в спину та груди.
Марія на той момент перебувала в іншій кімнаті і не бачила сутички, тому Ніна, зайшовши туди, холоднокровно повідомила їй, що вона щойно вдарила Олексія ножем, а зараз вони з Віктором забираються геть.
Сигнал про ножове поранення до чергової частини Чернігівського міського відділу надійшов від персоналу «швидкої допомоги», яка прибула на місце пригоди.
Одразу по прибуттю за вказаною адресою працівниками міліції було організовано огляд місця події, поквартирний обхід, пошук та опитування свідків, встановлення всіх учасників гулянки. Визначивши коло підозрюваних, оперативники карного розшуку міськвідділу навідалися додому до підозрюваних, але за місцем мешкання їх не виявили. Тому, щоб вирахувати втікачів, довелося провести певну оперативну комбінацію.
Ніну з Віктором знайшли в квартирі їхнього знайомого, там же було виявлено та вилучено і знаряддя злочину – кухонний ніж.
Як зазначив тимчасово виконуючий обов’язки начальника ЧМВ УМВС підполковник міліції В.М. Парфентьєв: «Наразі підозрювана у скоєнні злочину опитана працівниками карного розшуку, в скоєному зізналася та надала правдиві свідчення. Інформацію про подію внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань за ст.15, ч.2, ст.115 Кримінального кодексу України «замах на вбивство», що передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від десяти до п'ятнадцяти років або довічним позбавленням волі. Також проводиться експертиза з дослідження знаряддя злочину. Слідчі дії тривають.»
Останні новини Чернігівщини
До 15 років позбавлення волі засуджено мешканця Чернігівського району за вчинення зґвалтування своєї доньки 17:46
За публічного обвинувачення прокурорів Козелецької окружної прокуратури судом визнано винним 44-річного мешканця Чернігівського району у вчиненні зґвалтування своєї 12-річної доньки (ч. 4 ст. 152, ч. 6 ст. 152 КК України).
“В ніч на Івана Купала” — разом з Академічним народним хором 16:45
Як завжди, неймовірно барвисту і виразну купальську програму запропонували глядачам артисти Академічного народного хору Чернігівського обласного філармонійного центру під керуванням заслуженого діяча мистецтв України Володимира Коцура.
Засуджено мешканця м.Чернігова за розбійний напад на військовослужбовця 16:21
Прокурором Чернігівської окружної прокуратури в судовому засіданні доведено вину 32-річного місцевого жителя у нападі з метою заволодіння чужим майном, поєднаним з погрозою застосування насильства, небезпечного для життя та здоров’я особи, яка зазнала нападу, вчиненому в умовахвоєнного стану особою, яка раніше вчиняла розбій, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 187 КК України.
Ще три громади області розробляють концепти безбар’єрних маршрутів 15:39
На Чернігівщині триває робота над формуванням комплексної мережі безбар’єрних маршрутів. Крім Олишівської селищної ради, дорожні карти таких проєктів намітили також Гончарівська, Коропська та Парафіївська громади.
Засуджено до 10 років позбавлення волі чоловіка за вбивство односельчанина 14:57
Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 54-річного мешканця одного з сіл Чернігівського району та області за фактом умисного вбивства знайомого своєї дружини (ч.1 ст.115 КК України).