За минулу добу органами внутрішніх справ Чернігівської області зареєстровано
За минулу добу органами внутрішніх справ області по 29 кримінальним правопорушенням особи, які їх скоїли, встановлені, з них: 11 крадіжок індивідуального майна, 4 тілесних ушкоджень, 1 незаконне заволодіння транспортним засобом, 1 шахрайство, 1 факт незаконного зберігання наркотиків, 1 факт утримання наркопритону, 10 інших кримінальних правопорушень.
За порушення громадського порядку в Чернігівській області складено 265 адмінпротоколів, 8 - за дрібне хуліганство, 75 - за розпиття алкогольних напоїв в громадських місцях.
Співробітниками ДАІ області за управління автотранспортом у стані алкогольного сп'яніння затримано 23 водія, складено 132 адміністративні протоколи за порушення правил безпеки дорожнього руху.
Останні новини Чернігівщини
В одному з ліцеїв Корюківської громади побудували протирадіаційне укриття за кошти державної субвенції 12:49
У межах робочого візиту в Корюківську громаду начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус відвідав один із ліцеїв, де оглянув новозбудоване протирадіаційне укриття.
На Чернігівщині адаптують освітні простори до викликів сучасності 12:23
Створення захищеного та безбар’єрного середовища в закладах освіти Чернігівської області залишається головним безпековим завданням для громад регіону.
Жителька Бахмача відкрила «Secret Bakery» завдяки мікрогранту від служби зайнятості 11:18
Авторські десерти, смачні солоні перекуси, ароматну каву та освіжаючі холодні напої: все це пропонують відвідувачам у кав’ярні-кондитерській «Secret Bakery». Для її відкриття жителька Бахмача Юлія Федай скористалася грантовою програмою «Власна справа» від служби зайнятості.
Стартує реалізація проєкту підтримки ветеранів та ветеранок, які повністю або частково втратили зір 10:57
З 1 липня 2026 починає діяти проєкт відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 27 травня 2026 року № 674 «Про затвердження Порядку реалізації спільного з Товариством Червоного Хреста України проєкту щодо надання підтримки окремим категоріям осіб, які повністю або частково втратили зір під час захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України», розроблений Міністерством у справах ветеранів спільно з Товариством Червоного Хреста України.