Дмитро Рубан не здається та вірить у своє одужання
26 листопада МГО ЦМП «Апельсин» придбано партію ліків, для учня одинадцятого класу Дмитра Рубана.

За словами батька, нещодавно Дмитро їздив на незалежну консультацію до ізраїльської клініки. Наразі підліток перебуває в «Національному науковому центрі радіаційної медицини» Національної академії медичних наук України (м. Київ) і проходить черговий курс хіміотерапії.
Нагадуємо, що влітку Дмитру поставили діагноз – лімфацитарна лімфома, стадія III Б.
Якщо Ви бажаєте допомогти, можете перерахувати благодійні пожертви на:
МГО ЦПМ “Апельсин”
Код: 26180123
р/р 26003188890 в АБ “Укргазбанк” в м. Києві
МФО 320478
Призначення платежу: “Безповоротна фінансова допомога на акцію “Врятуймо добру людину. Рубан Дмитро.”
Організація висловлює подяку підприємцям та керівникам організацій, як вже встановили скриньки:
• «Шиворот на виворот» – пр-т. Миру 194/2
• ФОП Шевченко Д. О. – Оптовий склад біля центрального ринку, бутік 42
• Магазин молодіжного одягу «House» – ТРК «Мегацентр», 2 поверх, бутік 221
• Магазин дитячого й підліткового одягу «PULEDRO» – ТРК «Мегацентр», 2 поверх, бутік 220
• Колегіум № 11 – пр-т. Миру, 137
• КМЦ «Інтенрмеццо» - вул.. Шевченка, 9
• Катерининська церква
За детальною інформацією звертайтесь до Ірини Черенько (067)9458330, (063)7062660, (0462)93-00-13, cpmapelsin@mail.ru.
Дмитро Лук’янов
Менджер по зв’язкам з громадськістю
МГО ЦПМ «Апельсин»
Останні новини Чернігівщини

4 липня цей день в Україні і світі 07:48
ДЕНЬ 1227 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1227 RUSSIAN AGRESSION

Судитимуть браконьєра, який незаконно вполював лося на Прилуччині 16:39
Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя міста Прилуки за фактом вчинення незаконного полювання на звірів, які занесені до Червоної книги України (ч. 1 ст. 248 КК України).

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців 16:36
Робота є. Зокрема, й на Чернігівщині. Наразі у базі даних обласної служби зайнятості налічується 1924 вакансії.

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини 16:33
Сьогодні в Чернігівській обласній прокуратурі відбулась робоча нарада з керівниками правоохоронних органів регіону. На нараді були присутні керівник Чернігівської обласної прокуратури Станіслав Гущесов, начальник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Іван Іщенко та начальник Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області Олександр Кондрашов.

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років 16:31
У нещодавньому інтерв’ю "Вокс Україна" очільниця "Слуги Народу" та народна депутатка Олена Шуляк зазначила, що, на її переконання, найбільш відчутні результати команда влади, зокрема й партія "Слуга Народу", демонструє в трьох напрямах реформування держави: розвитку антикорупційної інфраструктури, цифровій трансформації та впровадженні земельної реформи.